Sirotčí stránky
Následující stránky nejsou odkazovány z jiných stránek na Volejbal Strakonice ani do nich vloženy.
Níže zobrazuji nejvýše 50 výsledků v rozsahu #1–#50.
- Diskusni forum
- Fotogalerie
- Fotogalerie B týmu
- Hlavní strana
- Jiskra Týn nad Vltavou A - TJ ČZ Strakonice 2:3 (19,21,-20,-12,-15)
- Kontakty
- Loko České Budějovice B - TJ ČZ Strakonice 3:0 (21, 21, 18)
- Meteor Č. Budějovice A - TJ ČZ Strakonice 3:0 (11, 17, 13)
- Prvenství v kvalifikaci uniklo o pomyslný vlásek
- Relax Habří A - TJ ČZ Strakonice 1:3 (10, -18, -24, -20)
- Rozpisy Zápasů
- SKP Č. Budějovice B - TJ ČZ Strakonice 1:3 (19,-12,-21,-8)
- SKP ČB B - TJ ČZ Strakonice 1:3 (-14, -11, 20, -14)
- SKP České Budějovice B - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-20, -14, -22)
- SK Staré Hodějovice - TJ ČZ Strakonice 2:3 (-18, -20, 14, 13, -10)
- SK Vodňany A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-15, -21, -17)
- SK Vodňany A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-16,-19,-12)
- SLAVIA PF ČESKÉ BUDĚJOVICE A - TJ ČZ STRAKONICE 2:3 (-19,-23,17,23,-10)
- Slavia PF České Budějovice - TJ ČZ Strakonice 3:0 (22, 19, 17)
- Slovan Č. Budějovice B - TJ ČZ Strakonice 1:3 (-25, -19, 23, -20)
- Sokol Písek A - TJ ČZ STRAKONICE A 3:1
- Sokol Písek A – TJ ČZ Strakonice A 0:3 (-20, -21, -17)
- Sokol Písek A – TJ ČZ Strakonice A 3:0 (22, 20, 17)
- Sokol Písek B - TJ ČZ Strakonice 1:3 (-22, 18, -18, -19)
- Sokol Písek C - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-17, -14, -24)
- Sokol Písek C - TJ ČZ Strakonice 1:3 (-17, -22, 17, -14)
- Sokol Tábor – TJ ČZ Strakonice A 3:2 (-23, 20, 23, -16, 12)
- Soupiska
- Spartak Kaplice A - TJ ČZ Strakonice 3:1 (25, -9, 20, 21)
- Sponzoři A týmu
- Sponzoři B týmu
- St. Hodějovice A - TJ ČZ Strakonice 3:1 (16, 18, -20, 14)
- TJ Hluboká nad Vltavou A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-20, -18, -11)
- TJ Jiskra Týn nad Vltavou - TJ ČZ Strakonice 2:3 (-15, 13, 20, -11, -11)
- TJ Lokomotiva Č. Budějovice A – TJ ČZ Strakonice A 3:0 (16, 10, 14)
- TJ Meteor České Budějovice - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-20,-21,-16)
- TJ Meteor České Budějovice - TJ ČZ Strakonice 3:0 (20, 12, 11)
- TJ Meteor České Budějovice - TJ ČZ Strakonice 3: (20, 12, 11)
- TJ Slavoj Husinec - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-21, -23, -15)
- TJ Slavoj Ledenice - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-16, -22, -19)
- TJ Slovan Č.B. A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-20, -13, -17)
- TJ Slovan Č.B. A - TJ ČZ Strakonice B 0:3 (-20, -13, -17)
- TJ Slovan Č.B. A - TJ ČZ Strakonice B 3:0 (-20, -13, -17)
- TJ Slovan Č. B. A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-18, -20, -23)
- TJ Sokol Písek - TJ ČZ Strakonice 3:1 (20, -24, 14, 24)
- TJ Sokol Písek C - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-16, -13, -16)
- TJ Sokol v Blatné A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-16, -5, -14)
- TJ Sokol v Blatné A - TJ ČZ Strakonice 1:3 (21, -18, -16, -14)
- TJ Sokol v Táboře A - TJ ČZ Strakonice 3:0 (19,20,19)
- TJ Spartak Kaplice - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-22, -10, -13)