Zimní liga mixy

Z Volejbal Strakonice
Přejít na: navigace, hledání

Zimní liga mixy

Naše družstvo se jmenuje klasicky - Pomalá ruka


Při naší první účasti na zimní lize jsme skončili na celkově desátém místě.

Celkový výsledek - 2018/2019

Konečná tabulka
1. AURICOM
2. MAY DAY
3. VĚŠÁCI
4. ZVÍŘATA
5. NACHMELENÉ OPICE
6. LACHTANÍ PLOUTVIČKY
7. PÍSEK
8. THE BEAST
9. STŘELCI
10. POMALÁ RUKA
11. RETRO
12. MALÝ MALINY
13. HLUBOKÁ
14. O 5 NIC
15. WOCODE
16. DOUDLEBY TEAM


Základní část - 2018/2019 - rozpis

6. října 2018 27. října 2018
AURICOM 7:30 MAY DAY 7:30
VĚŠÁCI 7:30 SPORŤÁCI 7:30
PÍSEK 7:30 ZVÍŘATA 7:30
STŘELCI 7:30 LACHTANÍ PLOUTV. 7:30
O 5 NIC 7:40 RETRO 7:40
MALÝ MALINY 8:40 DOUDLEBY TEAM 9:10
NACHMELENÉ OPICE 9:50 THE BEAST 9:50
TÝN 10:20 POMALÁ RUKA 10:20
MAY DAY 12:20 AURICOM 12:20
POMALÁ RUKA 12:20 NACHMELENÉ OPICE 12:20
ZVÍŘATA 12:20 PÍSEK 12:20
THE BEAST 12:20 O 5 NIC 12:20
LACHTANÍ PLOUTV. 12:30 TÝN 12:30
DOUDLEBY TEAM 13:20 MALÝ MALINY 13:50
SPORŤÁCI 14:20 STŘELCI 14:20
RETRO 14:50 VĚŠÁCI 14:50

Výsledek naší skupiny po základní části

družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 počet
zápasů
body
celkem
konečné
umístění
MAY DAY 1   2 1 2 0 2 2 2 7 11 3
POMALÁ RUKA 2 0   0 0 0 2 2 2 7 6 5
ZVÍŘATA 3 1 2   2 1 2 2 2 7 12 1-2
THE BEAST 4 0 2 0   1 2 2 0 7 7 4
LACHTANÍ PLOUTVIČKY 5 2 2 1 1   2 2 2 7 12 1-2
DOUDLEBY TEAM 6 0 0 0 0 0   0 0 7 0 8
HLUBOKÁ 7 0 0 0 0 0 2   0 7 2 7
RETRO 8 0 0 0 2 0 2 2   7 6 6


Finálová část - 2018/2019 - rozpis

10. listopadu 2018 1. prosince 2018 12. ledna 2019 23. února 2019
MALÝ MALINY 7:30 NACHMELENÉ OPICE 7:30 POMALÁ RUKA 7:30 ZVÍŘATA 7:30
HLUBOKÁ 7:30 THE BEAST 7:30 MALÝ MALINY 7:30 AURICOM 7:30
RETRO 8:10 VĚŠÁCI 7:30 STŘELCI 7:30 LACHTANÍ PLOUTV. 7:30
O5NIC 8:10 PÍSEK 7:30 HLUBOKÁ 7:30 MAY DAY 7:30
WOCODE 8:10 ZVÍŘATA 7:40 RETRO 7:40 NACHMELENÉ OPICE 7:40
DOUDLEBY TEAM 8:40 LACHTANÍ PLOUTV. 8:40 DOUDLEBY TEAM 8:40 VĚŠÁCI 8:10
MAY DAY 11:50 WOCODE 12:20 ZVÍŘATA 12:20 RETRO 11:20
AURICOM 12:20 O5NIC 12:20 LACHTANÍ PLOUTV. 12:20 WOCODE 11:20
THE BEAST 12:20 MALÝ MALINY 12:20 AURICOM 12:20 DOUDLEBY TEAM 11:20
PÍSEK 12:20 HLUBOKÁ 12:20 MAY DAY 12:20 O5NIC 11:20
NACHMELENÉ OPICE 12:50 POMALÁ RUKA 12:50 PÍSEK 12:50 POMALÁ RUKA 11:20
VĚŠÁCI 13:20 STŘELCI 13:20 THE BEAST 13:20 STŘELCI 11:50


Finálová část - 2018/2019 - tabulka o 9.-16. místo - po čtvrtém turnaji (nekompletní údaje z posledního turnaje)

družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 počet
zápasů
body
celkem
průběžné
umístění
MALÝ MALINY 1   21 20 21 22 21 00 01 14 16 4
HLUBOKÁ 2 01   11 11 22 21 10 10 14 14 5
RETRO 3 02 11   0 22 1 2 21 14 x 3
O5NIC 4 01 11 2   2 02 0 00 14 x 6
DOUDLEBY TEAM 5 00 00 00 0   0 0 00 14 x 8
WOCODE 6 01 01 1 20 2   0 00 14 x 7
STŘELCI 7 22 12 0 2 2 2   11 14 x 1
POMALÁ RUKA 8 21 12 01 22 22 22 11   14 21 2