Výsledky v sezóně 2017/2018 ženy

Z Volejbal Strakonice

TJ ČZ Strakonice - Sokol Radomyšl 3:0 (23, 12, 15)

Otava Písek - TJ ČZ Strakonice 2:3 (24, -22, -20, 26, -13)

Strakonické volejbalistky odehrály vyrovnaný a vypjatý zápas v písecké tělocvičně do pozdních večerních hodin. Ženy do Písku přijely pouze v sedmi bez libera, ale trenérka Vavrušková střídáním i oddechovými časy pomohla zvládnout chvilky, kdy Písek o pár bodů odskočil. Stav se stále měnil, zápas byl velmi emotivní, pro hráčky namáhavý a pro fanoušky jistě pěkná podívaná.

Sestava: Černá, Fialová, Helmová, Kalbáčová, Kalíšková, N. Němcová, Pellerová, Pokorná, libero: Sádlová

Trenérka: Vavrušková

TJ ČZ Strakonice - TJ Slavoj Husinec 3:2 (23, 15, -23, -14, 13)

Strakonické hráčky začaly úspěšně, vyhrály první 2 sety, ale hostům se podařilo srovnat stav setů na 2:2. Domácím se nedařilo na příjmu ani na smeči, zkazily dost podání a byly nucené najít síly na rozhodující zkrácený pátý set. Ten začal příznivě pro husinecké ženy, kdy vyhrávaly dokonce 9:2. Dostavili se však dražejovští fanoušci, vyburcovali domácí k srovnání stavu na 13:13 a na závěr se mohli všichni na Virtě radovat z výhry domácích. Děkujeme za podporu!

TJ ČZ Strakonice - TJ Šumavan Vimperk 3:1 (13, 23, -19, 20)

Čtvrtý zápas sezóny odehrály Strakonice kvůli nepřízni počasí v hale TJ ČZ, kde se utkaly ve večerních hodinách s Vimperkem. První set byl v režii domácích, hráčky se však nechaly ukolébat hladkým průběhem, druhý set byl vyrovnaný a strakonické hráčky ho vyhrály s nejtěsnějším rozdílem. Třetí set domácí dokonce prohrály. V dalším setu ale ženy na domácí půdě opět zvedly hlavu a dotáhly zápas k vítěznému konci.

TJ Sokol Radomyšl - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-18, -18, -15)

TJ ČZ Strakonice - Otava Písek 3:2 (-17, 11, -20, 14, 14)

TJ Slavoj Husinec - TJ ČZ Strakonice 1:3 (-21, -25, 20, -19)