Výsledky v sezoně 2013/2014: Porovnání verzí

Řádek 1: Řádek 1:
ZATÍM ŽÁDNÉ!
== TJ ČZ Strakonice A  -  TJ Sokol v Blatné  A      3:0 (5, 12, 11)==

Začátek sezóny na podzim 2013!
První zápas v nové soutěži, je vždy těžký. Soupeři se navzájem neznají a neví tedy co čekat. A přesně takový zápas čekal volejbalisty Strakonic. Jejich soupeřem byl okresní rival z Blatné. Ve sportovním areálu Na Sádkách ve Strakonicích tak volejbalisté zahájili letošní ročník krajského přeboru KP-2.

Strakoničtí se chtěli na úvod doma vytáhnout a tak neponechali nic náhodě. Při rozcvičování jich bylo plné hřiště. Za to soupeř z Blatné přijel téměř na poslední chvíli a pouze se sedmi hráči.
To už diváci zaplnili téměř celou jednu stranu hlediště a čekali na úvodní hvizd rozhodčího.
Od prvního podání domácího nahrávače Miky, byla vidět chuť týmu po úspěchu. Kvalitní servis, kompaktní blok a dobrá obrana byly důvodem rychlého a výrazného vedení.  První set byl naprosto jednoznačný a za 10 minut ho vyhráli Strakonice 25:5.

Příležitost tak mohli dostat i další hráči, i když se základní sestava z prvého setu výrazněji nezpotila. Vývoj však byl podobný. Hosté se výrazněji dostali do hry a uhráli více bodů pouze z důvodu možné postupná menší ztráty koncentrace domácích. Přesto to znamenalo jasné vítězství v sadě 25:12.

Do setu třetího se zapojili i další hráči z lavičky a i zde byla znatelná výrazná převaha domácích téměř ve všech činnostech. Soupeři z Blatné bohužel téměř vůbec nevycházel kvalitní příjem a od toho se odvíjela i malá úspěšnost v útoku, kdy většina míčů směřovala na stranu soupeře „zadarmo“. Strakoničtí vše ihned pohotově trestali a body na jejich kontě přibývaly. Třetí set vyhráli 25:11 a celkově soupeře porazili jednoznačně 3:0.

V sestavě Strakonic je nutné vyzdvihnout výkon nahrávače Miky a dále mladých hráčů Soukupa a Beneše. Ani ostatní však nezůstávali nijak pozadu.

Nutno je však podotknout, že těžší soupeři teprve přijdou. Zápasu přihlíželo 50 diváků.

<u>Základní sestava Strakonic: </u>
Mika, Svach, Peller, Beneš, Soukup, Kalbáč, libero Polánka, - Poduška, Kovář

<u>Sestava Blatné: </u>
Etlík, Hlavín, Mikeš, Pavlík, Ráž, Šeri, libero Kočovský

<discussion>id="1314-1"</discussion>

Verze z 6. 9. 2013, 12:01

TJ ČZ Strakonice A - TJ Sokol v Blatné A 3:0 (5, 12, 11)

Strakoničtí se chtěli na úvod doma vytáhnout a tak neponechali nic náhodě. Při rozcvičování jich bylo plné hřiště. Za to soupeř z Blatné přijel téměř na poslední chvíli a pouze se sedmi hráči. To už diváci zaplnili téměř celou jednu stranu hlediště a čekali na úvodní hvizd rozhodčího. Od prvního podání domácího nahrávače Miky, byla vidět chuť týmu po úspěchu. Kvalitní servis, kompaktní blok a dobrá obrana byly důvodem rychlého a výrazného vedení. První set byl naprosto jednoznačný a za 10 minut ho vyhráli Strakonice 25:5.

Základní sestava Strakonic: Mika, Svach, Peller, Beneš, Soukup, Kalbáč, libero Polánka, - Poduška, Kovář

Sestava Blatné: Etlík, Hlavín, Mikeš, Pavlík, Ráž, Šeri, libero Kočovský