Zimní liga mixy: Porovnání verzí
mBez shrnutí editace |
mBez shrnutí editace |
||
Řádek 8: | Řádek 8: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!colspan="2"|6. října 2018 | !colspan="2"|6. října 2018 | ||
!colspan="2"|27. | !colspan="2"|27. října 2018 | ||
|- | |- | ||
|AURICOM||7:30||MAY DAY||7:30 | |AURICOM||7:30||MAY DAY||7:30 | ||
Řádek 24: | Řádek 24: | ||
|NACHMELENÉ OPICE ||9:50 ||THE BEAST ||9:50 | |NACHMELENÉ OPICE ||9:50 ||THE BEAST ||9:50 | ||
|- | |- | ||
|TÝN ||10:20 ||<b>POMALÁ RUKA</b> ||10:20 | |TÝN ||10:20 ||<b>POMALÁ RUKA</b> ||<b>10:20</b> | ||
|- | |- | ||
|MAY DAY ||12:20 ||AURICOM ||12:20 | |MAY DAY ||12:20 ||AURICOM ||12:20 | ||
|- | |- | ||
|<b>POMALÁ RUKA</b> ||12:20 ||NACHMELENÉ OPICE ||12:20 | |<b>POMALÁ RUKA</b> || <b>12:20</b> ||NACHMELENÉ OPICE ||12:20 | ||
|- | |- | ||
|ZVÍŘATA ||12:20 ||PÍSEK ||12:20 | |ZVÍŘATA ||12:20 ||PÍSEK ||12:20 | ||
Řádek 48: | Řádek 48: | ||
!colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||počet<br>zápasů||body<br>celkem||konečné<br>umístění | !colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||počet<br>zápasů||body<br>celkem||konečné<br>umístění | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left; MAY DAY||style="width: 2em;" |1||style="background: silver;" | ||2||1||2||0||2||2||2||7||11||3 | |style="text-align: left;|MAY DAY||style="width: 2em;" |1||style="background: silver;" | ||2||1||2||0||2||2||2||7||11||3 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;|POMALÁ RUKA||2||0||style="background: silver;" | ||0||0||0||2||2||2||7||6||5 | |style="text-align: left;|<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>2</b>||<b>0</b>||style="background: silver;" | ||<b>0</b>||<b>0</b>||<b>0</b>||<b>2</b>||<b>2</b>||<b>2</b>||<b>7</b>||<b>6</b>||<b>5</b> | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;|ZVÍŘATA||3||1||2||style="background: silver;" | ||2||1||2||2||2||7||12||1-2 | |style="text-align: left;|ZVÍŘATA||3||1||2||style="background: silver;" | ||2||1||2||2||2||7||12||1-2 | ||
Řádek 63: | Řádek 63: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;|RETRO||8||0||0||0||2||0||2||2||style="background: silver;" | ||7||6||6 | |style="text-align: left;|RETRO||8||0||0||0||2||0||2||2||style="background: silver;" | ||7||6||6 | ||
|} | |||
<u>Finálová část - 2018/2019 - rozpis</u> | |||
{| class="wikitable" | |||
!colspan="2"|10. listopadu 2018 | |||
!colspan="2"|1. prosince 2018 | |||
!colspan="2"|12. ledna 2019 | |||
!colspan="2"|23. února 2019 | |||
|- | |||
|MALÝ MALINY|| 7:30|| NACHMELENÉ OPICE|| 7:30||<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>7:30</b>||ZVÍŘATA||7:30 | |||
|- | |||
|HLUBOKÁ||7:30||THE BEAST||7:30||MALÝ MALINY||7:30||AURICOM||7:30 | |||
|- | |||
|RETRO||8:10||VĚŠÁCI||7:30||STŘELCI||7:30||LACHTANÍ PLOUTV.||7:30 | |||
|- | |||
|O5NIC||8:10||PÍSEK||7:30||HLUBOKÁ||7:30||MAY DAY||7:30 | |||
|- | |||
|WOCODE||8:10||ZVÍŘATA||7:40||RETRO||7:40||NACHMELENÉ OPICE||7:40 | |||
|- | |||
|DOUDLEBY TEAM||8:40||LACHTANÍ PLOUTV.||8:40||DOUDLEBY TEAM||8:40||VĚŠÁCI||8:10 | |||
|- | |||
|MAY DAY||11:50||WOCODE||12:20||ZVÍŘATA||12:20||RETRO||11:20 | |||
|- | |||
|AURICOM||12:20||O5NIC||12:20||LACHTANÍ PLOUTV.||12:20||WOCODE||11:20 | |||
|- | |||
|THE BEAST||12:20||MALÝ MALINY||12:20||AURICOM||12:20||DOUDLEBY TEAM||11:20 | |||
|- | |||
|PÍSEK||12:20||HLUBOKÁ||12:20||MAY DAY||12:20||O5NIC||11:20 | |||
|- | |||
|NACHMELENÉ OPICE||12:50||<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>12:50</b>||PÍSEK||12:50||<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>11:20</b> | |||
|- | |||
|VĚŠÁCI||13:20||STŘELCI||13:20||THE BEAST||13:20||STŘELCI||11:50 | |||
|} | |} |
Verze z 31. 10. 2018, 12:20
Zimní liga mixy
Naše družstvo se jmenuje klasicky - Pomalá ruka
Základní část - 2018/2019 - rozpis
6. října 2018 | 27. října 2018 | ||
---|---|---|---|
AURICOM | 7:30 | MAY DAY | 7:30 |
VĚŠÁCI | 7:30 | SPORŤÁCI | 7:30 |
PÍSEK | 7:30 | ZVÍŘATA | 7:30 |
STŘELCI | 7:30 | LACHTANÍ PLOUTV. | 7:30 |
O 5 NIC | 7:40 | RETRO | 7:40 |
MALÝ MALINY | 8:40 | DOUDLEBY TEAM | 9:10 |
NACHMELENÉ OPICE | 9:50 | THE BEAST | 9:50 |
TÝN | 10:20 | POMALÁ RUKA | 10:20 |
MAY DAY | 12:20 | AURICOM | 12:20 |
POMALÁ RUKA | 12:20 | NACHMELENÉ OPICE | 12:20 |
ZVÍŘATA | 12:20 | PÍSEK | 12:20 |
THE BEAST | 12:20 | O 5 NIC | 12:20 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 12:30 | TÝN | 12:30 |
DOUDLEBY TEAM | 13:20 | MALÝ MALINY | 13:50 |
SPORŤÁCI | 14:20 | STŘELCI | 14:20 |
RETRO | 14:50 | VĚŠÁCI | 14:50 |
Výsledek naší skupiny po základní části
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | počet zápasů |
body celkem |
konečné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAY DAY | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 11 | 3 | |
POMALÁ RUKA | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
ZVÍŘATA | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 | 1-2 | |
THE BEAST | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 7 | 7 | 4 | |
LACHTANÍ PLOUTVIČKY | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 | 1-2 | |
DOUDLEBY TEAM | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 8 | |
HLUBOKÁ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 7 | |
RETRO | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7 | 6 | 6 |
Finálová část - 2018/2019 - rozpis
10. listopadu 2018 | 1. prosince 2018 | 12. ledna 2019 | 23. února 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MALÝ MALINY | 7:30 | NACHMELENÉ OPICE | 7:30 | POMALÁ RUKA | 7:30 | ZVÍŘATA | 7:30 |
HLUBOKÁ | 7:30 | THE BEAST | 7:30 | MALÝ MALINY | 7:30 | AURICOM | 7:30 |
RETRO | 8:10 | VĚŠÁCI | 7:30 | STŘELCI | 7:30 | LACHTANÍ PLOUTV. | 7:30 |
O5NIC | 8:10 | PÍSEK | 7:30 | HLUBOKÁ | 7:30 | MAY DAY | 7:30 |
WOCODE | 8:10 | ZVÍŘATA | 7:40 | RETRO | 7:40 | NACHMELENÉ OPICE | 7:40 |
DOUDLEBY TEAM | 8:40 | LACHTANÍ PLOUTV. | 8:40 | DOUDLEBY TEAM | 8:40 | VĚŠÁCI | 8:10 |
MAY DAY | 11:50 | WOCODE | 12:20 | ZVÍŘATA | 12:20 | RETRO | 11:20 |
AURICOM | 12:20 | O5NIC | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:20 | WOCODE | 11:20 |
THE BEAST | 12:20 | MALÝ MALINY | 12:20 | AURICOM | 12:20 | DOUDLEBY TEAM | 11:20 |
PÍSEK | 12:20 | HLUBOKÁ | 12:20 | MAY DAY | 12:20 | O5NIC | 11:20 |
NACHMELENÉ OPICE | 12:50 | POMALÁ RUKA | 12:50 | PÍSEK | 12:50 | POMALÁ RUKA | 11:20 |
VĚŠÁCI | 13:20 | STŘELCI | 13:20 | THE BEAST | 13:20 | STŘELCI | 11:50 |