|
|
Řádek 6: |
Řádek 6: |
| [[ZL1819 | Výsledky v ročníku 2018/2019]] | | [[ZL1819 | Výsledky v ročníku 2018/2019]] |
|
| |
|
| '''<span style="color:#FF0000">Při naší první účasti na zimní lize jsme skončili na celkově desátém místě.</span>'''
| |
|
| |
|
| <b><u>Celkový výsledek - 2018/2019</u></b>
| | <u>Základní část - 2019/2020 - rozpis</u> |
|
| |
|
| {| class="wikitable" | | {| class="wikitable" |
| !colspan="2"|Konečná tabulka | | !colspan="2"|5. října 2019 |
| | !colspan="2"|26. října 2019 |
| | !colspan="2"|9. listopadu 2019 |
| |- | | |- |
| |1.||AURICOM | | |RETRO||8:00||VĚŠÁCI||8:00 ||ZVÍŘATA ||8:00 |
| |- | | |- |
| |2.||MAY DAY | | |ZVÍŘATA|| 8:00 || THE BEAST ||8:00||STŘELCI ||8:00 |
| |- | | |- |
| |3.||VĚŠÁCI | | |VOCODE ||8:00|| DOUDLEBY TEAM ||8:00||VOCODE ||8:00 |
| |- | | |- |
| |4.||ZVÍŘATA | | |VĚŠÁCI||8:00 ||BANÁNI||8:00 || DOUDLEBY TEAM ||8:00 |
| |- | | |- |
| |5.||NACHMELENÉ OPICE | | |AURICOM ||8:00 ||STŘELCI ||8:00||BANÁNI||8:00 |
| |- | | |- |
| |6.||LACHTANÍ PLOUTVIČKY | | |THE BEAST ||8:40||<b>ŽELVIČKY</b>||<b>9:50</b>||AURICOM||9:50 |
| |- | | |- |
| |7.||PÍSEK | | |<b>ŽELVIČKY</b>||<b>11:45</b>||MAY DAY||11:00||RETRO||12:50 |
| |- | | |- |
| |8.||THE BEAST | | |PÍSEK||11:45 ||VOCODE ||11:00||<b>ŽELVIČKY</b>||<b>11:00</b> |
| |- | | |- |
| |9.||STŘELCI | | |BANÁNI||12:20 ||ZVÍŘATA ||11:45>||MAY DAY||12:20 |
| |- | | |- |
| |<b>10.</b>||<b>POMALÁ RUKA</b> | | |STŘELCI||12:20||RETRO||12:20||LACHTANÍ PLOUTV. ||12:00 |
| |- | | |- |
| |11.||RETRO | | |DOUDLEBY TEAM||12:20 ||AURICOM||12:50|| THE BEAST ||12:50 |
| |- | | |- |
| |12.||MALÝ MALINY | | |LACHTANÍ PLOUTV. ||13:20 ||LACHTANÍ PLOUTV. ||12:50||PÍSEK||12:50 |
| |- | | |- |
| |13.||HLUBOKÁ
| | |MAY DAY ||13:20 ||PÍSEK||12:50||VĚŠÁCI||8:00 |
| |-
| |
| |14.||O 5 NIC
| |
| |-
| |
| |15.||WOCODE
| |
| |-
| |
| |16.||DOUDLEBY TEAM
| |
| |}
| |
| | |
| | |
| <u>Základní část - 2018/2019 - rozpis</u>
| |
| | |
| {| class="wikitable"
| |
| !colspan="2"|6. října 2018
| |
| !colspan="2"|27. října 2018
| |
| |-
| |
| |AURICOM||7:30||MAY DAY||7:30
| |
| |-
| |
| |VĚŠÁCI|| 7:30 || SPORŤÁCI ||7:30
| |
| |-
| |
| |PÍSEK ||7:30|| ZVÍŘATA ||7:30
| |
| |-
| |
| |STŘELCI ||7:30 ||LACHTANÍ PLOUTV. ||7:30
| |
| |-
| |
| |O 5 NIC ||7:40 ||RETRO ||7:40
| |
| |-
| |
| |MALÝ MALINY ||8:40|| DOUDLEBY TEAM ||9:10
| |
| |-
| |
| |NACHMELENÉ OPICE ||9:50 ||THE BEAST ||9:50
| |
| |-
| |
| |TÝN ||10:20 ||<b>POMALÁ RUKA</b> ||<b>10:20</b>
| |
| |-
| |
| |MAY DAY ||12:20 ||AURICOM ||12:20
| |
| |-
| |
| |<b>POMALÁ RUKA</b> || <b>12:20</b> ||NACHMELENÉ OPICE ||12:20
| |
| |-
| |
| |ZVÍŘATA ||12:20 ||PÍSEK ||12:20
| |
| |-
| |
| |THE BEAST ||12:20 ||O 5 NIC ||12:20
| |
| |-
| |
| |LACHTANÍ PLOUTV. ||12:30 ||TÝN ||12:30
| |
| |-
| |
| |DOUDLEBY TEAM ||13:20 ||MALÝ MALINY ||13:50
| |
| |-
| |
| |SPORŤÁCI ||14:20 ||STŘELCI ||14:20
| |
| |-
| |
| |RETRO ||14:50 ||VĚŠÁCI ||14:50
| |
| |}
| |
| | |
| <u>Výsledek naší skupiny po základní části</u>
| |
| | |
| {| class="wikitable" style="text-align: center;
| |
| !colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||počet<br>zápasů||body<br>celkem||konečné<br>umístění
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|MAY DAY||style="width: 2em;" |1||style="background: silver;" | ||2||1||2||0||2||2||2||7||11||3
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>2</b>||<b>0</b>||style="background: silver;" | ||<b>0</b>||<b>0</b>||<b>0</b>||<b>2</b>||<b>2</b>||<b>2</b>||<b>7</b>||<b>6</b>||<b>5</b>
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|ZVÍŘATA||3||1||2||style="background: silver;" | ||2||1||2||2||2||7||12||1-2
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|THE BEAST||4||0||2||0||style="background: silver;" | ||1||2||2||0||7||7||4
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|LACHTANÍ PLOUTVIČKY||5||2||2||1||1||style="background: silver;" | ||2||2||2||7||12||1-2
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|DOUDLEBY TEAM||6||0||0||0||0||0||style="background: silver;" | ||0||0||7||0||8
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|HLUBOKÁ||7||0||0||0||0||0||2||style="background: silver;" | ||0||7||2||7
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|RETRO||8||0||0||0||2||0||2||2||style="background: silver;" | ||7||6||6
| |
| |}
| |
| | |
| | |
| <u>Finálová část - 2018/2019 - rozpis</u>
| |
| | |
| {| class="wikitable"
| |
| !colspan="2"|10. listopadu 2018
| |
| !colspan="2"|1. prosince 2018
| |
| !colspan="2"|12. ledna 2019
| |
| !colspan="2"|23. února 2019
| |
| |-
| |
| |MALÝ MALINY|| 7:30|| NACHMELENÉ OPICE|| 7:30||<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>7:30</b>||ZVÍŘATA||7:30
| |
| |-
| |
| |HLUBOKÁ||7:30||THE BEAST||7:30||MALÝ MALINY||7:30||AURICOM||7:30
| |
| |-
| |
| |RETRO||8:10||VĚŠÁCI||7:30||STŘELCI||7:30||LACHTANÍ PLOUTV.||7:30
| |
| |-
| |
| |O5NIC||8:10||PÍSEK||7:30||HLUBOKÁ||7:30||MAY DAY||7:30
| |
| |-
| |
| |WOCODE||8:10||ZVÍŘATA||7:40||RETRO||7:40||NACHMELENÉ OPICE||7:40
| |
| |-
| |
| |DOUDLEBY TEAM||8:40||LACHTANÍ PLOUTV.||8:40||DOUDLEBY TEAM||8:40||VĚŠÁCI||8:10
| |
| |-
| |
| |MAY DAY||11:50||WOCODE||12:20||ZVÍŘATA||12:20||RETRO||11:20
| |
| |-
| |
| |AURICOM||12:20||O5NIC||12:20||LACHTANÍ PLOUTV.||12:20||WOCODE||11:20
| |
| |-
| |
| |THE BEAST||12:20||MALÝ MALINY||12:20||AURICOM||12:20||DOUDLEBY TEAM||11:20
| |
| |-
| |
| |PÍSEK||12:20||HLUBOKÁ||12:20||MAY DAY||12:20||O5NIC||11:20
| |
| |-
| |
| |NACHMELENÉ OPICE||12:50||<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>12:50</b>||PÍSEK||12:50||<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>11:20</b>
| |
| |-
| |
| |VĚŠÁCI||13:20||STŘELCI||13:20||THE BEAST||13:20||STŘELCI||11:50 | |
| |}
| |
| | |
| | |
| <u>Finálová část - 2018/2019 - tabulka o 9.-16. místo - po čtvrtém turnaji (nekompletní údaje z posledního turnaje)</u>
| |
| | |
| {| class="wikitable" style="text-align: center;
| |
| !colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||počet<br>zápasů||body<br>celkem||průběžné<br>umístění
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|MALÝ MALINY||style="width: 2em;" |<b>1</b>||style="background: silver;" | ||21||20||21||22||21||00||01||14||16||4
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|HLUBOKÁ||<b>2</b>||01||style="background: silver;" | ||11||11||22||21||10||10||14||14||5
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|RETRO||<b>3</b>||02||11||style="background: silver;" | ||0||22||1||2||21||14||x||3
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|O5NIC||<b>4</b>||01||11||2||style="background: silver;" | ||2||02||0||00||14||x||6
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|DOUDLEBY TEAM||<b>5</b>||00||00||00||0||style="background: silver;" | ||0||0||00||14||x||8
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|WOCODE||<b>6</b>||01||01||1||20||2||style="background: silver;" | ||0||00||14||x||7
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|STŘELCI||<b>7</b>||22||12||0||2||2||2||style="background: silver;" | ||11||14||x||1
| |
| |-
| |
| |style="text-align: left;|<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>8</b>||<b>21</b>||<b>12</b>||<b>01</b>||<b>22</b>||<b>22</b>||<b>22</b>||<b>11</b>||style="background: silver;" | ||<b>14</b>||<b>21</b>||<b>2</b>
| |
| |} | | |} |