Zimní liga mixy: Porovnání verzí
mBez shrnutí editace |
mBez shrnutí editace |
||
Řádek 2: | Řádek 2: | ||
== Zimní liga mixy == | == Zimní liga mixy == | ||
'''<span style="color:#FF0000">Příští turnaj: 1. | '''<span style="color:#FF0000">Příští turnaj: 12.1.2019 - začátek 7:30</span>''' | ||
Řádek 100: | Řádek 100: | ||
|- | |- | ||
|VĚŠÁCI||13:20||STŘELCI||13:20||THE BEAST||13:20||STŘELCI||11:50 | |VĚŠÁCI||13:20||STŘELCI||13:20||THE BEAST||13:20||STŘELCI||11:50 | ||
|} | |||
<u>Finálová část - 2018/2019 - tabulka o 9.-16. místo - po druhém turnaji</u> | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; | |||
!colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||počet<br>zápasů||body<br>celkem||průběžné<br>umístění | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|MALÝ MALINY||style="width: 2em;" |<b>1</b>||style="background: silver;" | ||21||2||21||2||21||0||0||10||13||1 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|HLUBOKÁ||<b>2</b>||01||style="background: silver;" | ||1||11||2||21||1||1||10||11||2 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|RETRO||<b>3</b>||0||1||style="background: silver;" | ||0||2||1|| || ||5||4||7 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|O5NIC||<b>4</b>||01||11||2||style="background: silver;" | ||2||02||0||0||10||9||3 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|DOUDLEBY TEAM||<b>5</b>||0||0||0||0||style="background: silver;" | ||0|| || ||5||0||8 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|WOCODE||<b>6</b>||01||01||1||20||2||style="background: silver;" | ||0||0||10||7||6 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|STŘELCI||<b>7</b>||2||1|| ||2|| ||2||style="background: silver;" | ||1||5||8||4-5 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|<b>POMALÁ RUKA</b>||<b>8</b>||<b>2</b>||<b>1</b>|| ||<b>2</b>|| ||<b>2</b>||<b>1</b>||style="background: silver;" | ||<b>5</b>||<b>8</b>||<b>4-5</b> | |||
|} | |} |
Verze z 17. 12. 2018, 17:49
Zimní liga mixy
Příští turnaj: 12.1.2019 - začátek 7:30
Naše družstvo se jmenuje klasicky - Pomalá ruka
Základní část - 2018/2019 - rozpis
6. října 2018 | 27. října 2018 | ||
---|---|---|---|
AURICOM | 7:30 | MAY DAY | 7:30 |
VĚŠÁCI | 7:30 | SPORŤÁCI | 7:30 |
PÍSEK | 7:30 | ZVÍŘATA | 7:30 |
STŘELCI | 7:30 | LACHTANÍ PLOUTV. | 7:30 |
O 5 NIC | 7:40 | RETRO | 7:40 |
MALÝ MALINY | 8:40 | DOUDLEBY TEAM | 9:10 |
NACHMELENÉ OPICE | 9:50 | THE BEAST | 9:50 |
TÝN | 10:20 | POMALÁ RUKA | 10:20 |
MAY DAY | 12:20 | AURICOM | 12:20 |
POMALÁ RUKA | 12:20 | NACHMELENÉ OPICE | 12:20 |
ZVÍŘATA | 12:20 | PÍSEK | 12:20 |
THE BEAST | 12:20 | O 5 NIC | 12:20 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 12:30 | TÝN | 12:30 |
DOUDLEBY TEAM | 13:20 | MALÝ MALINY | 13:50 |
SPORŤÁCI | 14:20 | STŘELCI | 14:20 |
RETRO | 14:50 | VĚŠÁCI | 14:50 |
Výsledek naší skupiny po základní části
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | počet zápasů |
body celkem |
konečné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAY DAY | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 11 | 3 | |
POMALÁ RUKA | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
ZVÍŘATA | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 | 1-2 | |
THE BEAST | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 7 | 7 | 4 | |
LACHTANÍ PLOUTVIČKY | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 | 1-2 | |
DOUDLEBY TEAM | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 8 | |
HLUBOKÁ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 7 | |
RETRO | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7 | 6 | 6 |
Finálová část - 2018/2019 - rozpis
10. listopadu 2018 | 1. prosince 2018 | 12. ledna 2019 | 23. února 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MALÝ MALINY | 7:30 | NACHMELENÉ OPICE | 7:30 | POMALÁ RUKA | 7:30 | ZVÍŘATA | 7:30 |
HLUBOKÁ | 7:30 | THE BEAST | 7:30 | MALÝ MALINY | 7:30 | AURICOM | 7:30 |
RETRO | 8:10 | VĚŠÁCI | 7:30 | STŘELCI | 7:30 | LACHTANÍ PLOUTV. | 7:30 |
O5NIC | 8:10 | PÍSEK | 7:30 | HLUBOKÁ | 7:30 | MAY DAY | 7:30 |
WOCODE | 8:10 | ZVÍŘATA | 7:40 | RETRO | 7:40 | NACHMELENÉ OPICE | 7:40 |
DOUDLEBY TEAM | 8:40 | LACHTANÍ PLOUTV. | 8:40 | DOUDLEBY TEAM | 8:40 | VĚŠÁCI | 8:10 |
MAY DAY | 11:50 | WOCODE | 12:20 | ZVÍŘATA | 12:20 | RETRO | 11:20 |
AURICOM | 12:20 | O5NIC | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:20 | WOCODE | 11:20 |
THE BEAST | 12:20 | MALÝ MALINY | 12:20 | AURICOM | 12:20 | DOUDLEBY TEAM | 11:20 |
PÍSEK | 12:20 | HLUBOKÁ | 12:20 | MAY DAY | 12:20 | O5NIC | 11:20 |
NACHMELENÉ OPICE | 12:50 | POMALÁ RUKA | 12:50 | PÍSEK | 12:50 | POMALÁ RUKA | 11:20 |
VĚŠÁCI | 13:20 | STŘELCI | 13:20 | THE BEAST | 13:20 | STŘELCI | 11:50 |
Finálová část - 2018/2019 - tabulka o 9.-16. místo - po druhém turnaji
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | počet zápasů |
body celkem |
průběžné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MALÝ MALINY | 1 | 21 | 2 | 21 | 2 | 21 | 0 | 0 | 10 | 13 | 1 | |
HLUBOKÁ | 2 | 01 | 1 | 11 | 2 | 21 | 1 | 1 | 10 | 11 | 2 | |
RETRO | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 4 | 7 | |||
O5NIC | 4 | 01 | 11 | 2 | 2 | 02 | 0 | 0 | 10 | 9 | 3 | |
DOUDLEBY TEAM | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | |||
WOCODE | 6 | 01 | 01 | 1 | 20 | 2 | 0 | 0 | 10 | 7 | 6 | |
STŘELCI | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 8 | 4-5 | |||
POMALÁ RUKA | 8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 8 | 4-5 |