Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice –  VSK Český Krumlov A - 3:0 (23, 16, 20) ==
Nevyzpytatelného soupeře přivítali volejbalisté TJ ČZ Strakonice ve svém prvním domácím utkání. K soutoku Volyňky a Otavy přijel tým VSK Český Krumlov A.
Zápas začal pro domácí výborně a hned od úvodních míčů soupeři odskočili. Vypadalo to na velice slibný náskok. Bohužel sérií zkažených míčů o vedení přišli a nakonec se rozhodovalo až v úplné koncovce, kde se přiklonilo k našim borcům i štěstí a vyhráli 25:23.
V úvodu druhého setu se domácí na chvíli dostali pod tlak. Postupem času ale dokázali zabojovat a od poloviny byli jasně lepším týmem. Zejména servisem a obranou na síti uhrávali své míče. Výsledek setu 25:16 hovoří jasně.
S cílem pokračovat ve zlepšeném výkonu vstupovali strakoničtí do setu třetího. Jejich předsevzetí však hosty nezajímalo a díky zlepšené hře neustále mírně vedli. Naštěstí jen do stavu 16:15 v jejich prospěch. Pak se opět projevila lepší obrana na síti a útok domácích a ti soupeři utekli na 22:18. To bylo pro vývoj setu rozhodující. Celkový stav setu 25:20 završili Krumlovští podáním do autu
Strakoničtí vyhráli zápas 3:0 a výsledkem tak nejlépe poděkovali svému publiku, které bylo opět velmi početné a výborné, za jejich podporu.
„Jsem rád, že jsme první domácí zápas, navíc s tímto těžkým soupeřem, vyhráli. Na začátku byla znát určitá nervozita a částečně nerozehranost, z čehož pramenily naše chyby. Dokázali jsem se s tím vypořádat, zabojovat a zlepšit se. Dnes se mimořádně dařilo blokaři Františku Pellerovi a k velice dobrému výkonu se po pauze rozehrál Vašek Klimeš na liberu. Jsem také moc rád, že mohu za celý tým poděkovat opět našemu skvělému publiku. Věříme, že i v dalších zápasem nám zachová přízeň. My se budeme snažit jim vždy jejich návštěvu zpříjemnit vítězstvím“