Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice A  - Sokol  Písek A –0:3 (-18,-23,-20) ==
V předehrávce sedmnáctého kola krajského přeboru KP 1 ve volejbalu mužů zavítali do Strakonic muži TJ Sokola Písek. Jeden z největších favoritů na vítěze celé soutěže, který chtěl domácím oplatit podzimní porážku ze své haly.
Hned od začátku Písek naznačoval své ambice a Strakonické mužstvo v prvním setu přehrával a po zásluze vyhrál.  I v dalším dějství měl vždy Písek mírně navrch. Jejich ústřední postavou byl, ještě loni hráč základního kádru prvoligového týmu EGE ČB, Jan Plavec. Ne že by byl jejich zcela nejlepším hráčem v tomto utkání, ale jeho přítomnost na hřišti dávala ostatním hráčům týmu hostů hodně psychické síly a věřili si.
Strakoničtí ale bojovali a dostali se do koncovky setu druhého, kdy málem měli setbol. Jenže těsný aut a následně vytlučený domácí blok ukončili i druhý set vítězstvím Písku
Na začátku setu třetího si domácí vytvořili ještě mírný nadějný náskok, ale kolem desátého bodu se zastavili a hosté naopak utekli až na hrozivých 11:21. Naštěstí domácí ještě stačili výsledek trochu dotáhnout, ale už bylo pozdě. Konečných 20:25 a celkově na sety 0:3 bylo zcela zasloužené.
„Bohužel jsme  dnes odešli na příjmu a i v poli jsme tvořili chybu za chybou. A vůbec nemluvím o podání, kterým jsme soupeře vůbec netlačili. Nedalo se pak hrát středem a to je pak pro nás moc těžké.  Písek zahrál standardně a to mu dnes na vítězství proti ním stačilo. Děkujeme divákům a věříme, že i přes dnešní náš výkon, přijdou i příště. To je 9.3.2010 hostíme v posledním letošním domácím zápase soutěže tým Slavia PF ČB A. Chceme jim nejen svým výkonem moc poděkovat za podporu po celou sezonu. “