Turnaje 2010/2011: Porovnání verzí
mBez shrnutí editace |
m (→6. kolo) |
||
(Není zobrazeno 5 mezilehlých verzí od stejného uživatele.) | |||
Řádek 9: | Řádek 9: | ||
| TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | | TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | ||
|- | |- | ||
| TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ Blatná " | | TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ Blatná "A" | ||
|- | |- | ||
| TJ Blatná "B" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | | TJ Blatná "B" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | ||
|- | |- | ||
| TJ Blatná " | | TJ Blatná "A" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | ||
|- | |- | ||
| TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ Blatná "B" | | TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ Blatná "B" | ||
Řádek 20: | Řádek 20: | ||
== 2. kolo == | == 2. kolo == | ||
23.10. pořádá TJ ČZ Strakonice "B" | '''''23.10. turnaj "A" pořádá TJ ČZ Strakonice "B"''''' | ||
{| | {| | ||
Řádek 34: | Řádek 34: | ||
| TJ S.Blatná "D" || - || Fezko Old Dogs | | TJ S.Blatná "D" || - || Fezko Old Dogs | ||
|- | |- | ||
| TJ ČZ Strakonice | | TJ ČZ Strakonice "B" || - || SK Řepice | ||
|} | |||
'''''23.10. turnaj "B" pořádá TJ Blatná "A"''''' | |||
{| | |||
|- | |||
| TJ Blatná "A" || - || TJ Blatná "B" | |||
|- | |||
| TJ Blatná "B" || - || SK Otava Katovice | |||
|- | |||
| SK Otava Katovice || - || TJ Blatná "A" | |||
|- | |||
| TJ ČZ Strakonice "C" || - || TJ Blatná "A" | |||
|- | |||
| Záboří Žížaly || - || TJ ČZ Strakonice "C" | |||
|- | |||
| Záboří Žížaly || - || TJ Blatná "A" | |||
|} | |} | ||
Řádek 94: | Řádek 111: | ||
|} | |} | ||
22.1. turnaj "B" pořádá Záboří Žížaly | '''''22.1. turnaj "B" pořádá Záboří Žížaly''''' | ||
{| | {| | ||
Řádek 113: | Řádek 130: | ||
== 6. kolo == | == 6. kolo == | ||
19.2. pořádá SK Řepice | |||
{| | {| | ||
Řádek 132: | Řádek 149: | ||
== 7.kolo == | == 7.kolo == | ||
19.3. turnaj "A" pořádá SK Otava Katovice | '''''19.3. turnaj "A" pořádá SK Otava Katovice''''' | ||
{| | {| | ||
Řádek 149: | Řádek 166: | ||
|} | |} | ||
19.3. turnaj "B" pořádá TJ ČZ Strakonice "C" | '''''19.3. turnaj "B" pořádá TJ ČZ Strakonice "C"''''' | ||
{| | {| | ||
Řádek 183: | Řádek 200: | ||
|- | |- | ||
| TJ S. Blatná "D" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | | TJ S. Blatná "D" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | ||
|} | |||
== 9. kolo == | |||
'''''21.5. turnaj "A" pořádá TJ Blatná "A"''''' | |||
{| | |||
|- | |||
| SK Řepice || - || TJ ČZ Strakonice "C" | |||
|- | |||
| TJ Blatná "A" || - || Fezko Old Dogs | |||
|- | |||
| SK Řepice || - || Fezko Old Dogs | |||
|- | |||
| TJ Blatná "A" || - || TJ ČZ Strakonice "C" | |||
|- | |||
| TJ Blatná "A" || - || SK Řepice | |||
|- | |||
| Fezko Old Dogs || - || TJ ČZ Strakonice "C" | |||
|} | |||
'''''21.5. turnaj "B" pořádá TJ ČZ Strakonice "B" | |||
{| | |||
|- | |||
| Záboří Žížaly || - || TJ ČZ Strakonice "B" | |||
|- | |||
| Záboří Žížaly || - || TJ Blatná "B" | |||
|- | |||
| TJ ČZ Strakonice "B" || - || TJ Blatná "B" | |||
|- | |||
| TJ ČZ Strakonice "B" || - || SK Otava Katovice | |||
|- | |||
| TJ S. Blatná "D" || - || SK Otava Katovice | |||
|- | |||
| TJ S. Blatná "D" || - || TJ ČZ Strakonice "B" | |||
|} | |} |
Aktuální verze z 17. 1. 2011, 10:50
1. kolo
18.9. pořádá TJ Blatná "B"
TJ Blatná "A" | - | TJ Blatná "B" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ Blatná "A" |
TJ Blatná "B" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ Blatná "A" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ Blatná "B" |
2. kolo
23.10. turnaj "A" pořádá TJ ČZ Strakonice "B"
TJ S.Blatná "D" | - | TJ ČZ Strakonice "B" |
Fezko Old Dogs | - | SK Řepice |
TJ S.Blatná "D" | - | SK Řepice |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | Fezko Old Dogs |
TJ S.Blatná "D" | - | Fezko Old Dogs |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | SK Řepice |
23.10. turnaj "B" pořádá TJ Blatná "A"
TJ Blatná "A" | - | TJ Blatná "B" |
TJ Blatná "B" | - | SK Otava Katovice |
SK Otava Katovice | - | TJ Blatná "A" |
TJ ČZ Strakonice "C" | - | TJ Blatná "A" |
Záboří Žížaly | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
Záboří Žížaly | - | TJ Blatná "A" |
3. kolo
20.11. pořádá TJ ČZ Strakonice "C"
TJ ČZ Strakonice "B" | - | Záboří Žížaly |
SK Otava Katovice | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
Záboří Žížaly | - | SK Otava Katovice |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | SK Otava Katovice |
Záboří Žížaly | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
4. kolo
18.12. pořádá Fezko Old Dogs
Fezko Old Dogs | - | SK Otava Katovice |
SK Otava Katovice | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
Fezko Old Dogs | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | Fezko Old Dogs |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ Blatná "B" |
TJ Blatná "B" | - | Fezko Old Dogs |
5. kolo
22.1. turnaj "A" pořádá TJ S.Blatná "D"
TJ S.Blatná "D" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ Blatná "B" | - | SK Otava Katovice |
SK Otava Katovice | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ S.Blatná "D" | - | TJ Blatná "B" |
TJ Blatná "B" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ S.Blatná "D" | - | SK Otava Katovice |
22.1. turnaj "B" pořádá Záboří Žížaly
Záboří Žížaly | - | TJ Blatná "A" |
TJ Blatná "A" | - | Fezko Old Dogs |
Záboří Žížaly | - | Fezko Old Dogs |
Záboří Žížaly | - | SK Řepice |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | SK Řepice |
Záboří Žížaly | - | TJ ČZ Strakonice "B" |
6. kolo
19.2. pořádá SK Řepice
SK Řepice | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | SK Řepice |
TJ Blatná "A" | - | SK Řepice |
SK Otava Katovice | - | TJ Blatná "A" |
SK Otava Katovice | - | SK Řepice |
7.kolo
19.3. turnaj "A" pořádá SK Otava Katovice
Fezko Old Dogs | - | SK Otava Katovice |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ Blatná "A" |
TJ Blatná "A" | - | Fezko Old Dogs |
SK Otava Katovice | - | TJ ČZ Strakonice "B" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | Fezko Old Dogs |
TJ Blatná "A" | - | SK Otava Katovice |
19.3. turnaj "B" pořádá TJ ČZ Strakonice "C"
TJ S. Blatná "D" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ S. Blatná "D" | - | Záboří Žížaly |
Záboří Žížaly | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ Blatná "B" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ Blatná "B" | - | SK Řepice |
SK Řepice | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
8. kolo
16.4. pořádá TJ S. Blatná "D"
TJ S. Blatná "D" | - | TJ ČZ Strakonice "B" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ Blatná "A" |
TJ S. Blatná "D" | - | TJ Blatná "A" |
TJ S. Blatná "D" | - | Fezko Old Dogs |
Fezko Old Dogs | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ S. Blatná "D" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
9. kolo
21.5. turnaj "A" pořádá TJ Blatná "A"
SK Řepice | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ Blatná "A" | - | Fezko Old Dogs |
SK Řepice | - | Fezko Old Dogs |
TJ Blatná "A" | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
TJ Blatná "A" | - | SK Řepice |
Fezko Old Dogs | - | TJ ČZ Strakonice "C" |
21.5. turnaj "B" pořádá TJ ČZ Strakonice "B"
Záboří Žížaly | - | TJ ČZ Strakonice "B" |
Záboří Žížaly | - | TJ Blatná "B" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | TJ Blatná "B" |
TJ ČZ Strakonice "B" | - | SK Otava Katovice |
TJ S. Blatná "D" | - | SK Otava Katovice |
TJ S. Blatná "D" | - | TJ ČZ Strakonice "B" |