Výsledky v sezoně 2008/2009: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice A  - TJ Loko ČB A  -  3:1 (17,16,-20,18) ==
V prvním zápase nového roku se domácí představili proti týmu TJ Loko ČB, který byl po první části soutěže v tabulce těsně za domácími se stejným počtem bodů.
Od prvního míče strakoničtí šli odhodlaně za svým cílem v tomto utkání uspět. Proto první dva sety byly poměrně jednoznačné. Hosté, kteří přijeli bez svého nejzkušenějšího hráče Jirky Zity, však potom hru vyrovnali. Využili i menšího herního výpadku domácích a po zásluze vyhráli třetí set. V setu čtvrtém však domácí opět zabrali a celou dobu si udržovali bodový rozestup až do vítězného konce.
Nejen že získali důležité body do tabulky, ale hlavně svoji hrou poděkovali třem desítkám fanoušků, kteří přišli a celý zápas vydatně povzbuzovali.
<u>Sestavy:</u>
Strakonice: Mika, Peller, Kvapil, Svach, Daňha, Blažek, libero Klimeš - střídali Kovář, Málek
== TJ ČZ Strakonice A  - SK Špaček České Budějovice A  - 3:2 (19, -15, -17, 27, 10) ==