Přeskočit na obsah

Výsledky v sezoně 2008/2009: Porovnání verzí

m
Řádek 7: Řádek 7:
Na řadu přišel set pátý, rozhodující. Tým TJ ČZ začal podávat velice koncentrovaný výkon a sbíral body zejména úspěšnými bloky. Postupně vedl 4:0, 7:3 a strany se točily za stavu 8:4. I další část setu si strakonický tým udržoval vedení 9:6 a pak 10:7. Pak však domácí srovnali v jednom postavení na 10:10. A drama nadále pokračovalo. Zde se podařilo Rosťovi Daňhovi dvakrát zablokovat Dvořáka a stav byl 12:10. První setbol měli Strakoničtí za stavu 14:11. Domácí razantní smečí snížili na 14:12 a na podání šel Dvořák. Prvním podáním dal eso – 14:13, druhé podání poslal za koncovou čáru a Strakoničtí volejbalisté tak vyhráli set nejtěsnějším rozdílem 15:13 a celý zápas 3:2.