Přeskočit na obsah

Výsledky v sezoně 2008/2009: Porovnání verzí

m
Řádek 8: Řádek 8:
Druhy a třetí set byl velice podobný setu prvnímu. V úvodu vyrovnaný stav a kolem desátého bodu se Strakoničtí vždy utrhli a pak už udržovali vedení až do konce. Vyhráli zcela s přehledem a zaslouženě sety 25:19 a 25:17 a celé utkání pak 3:0 na sety.

Celému týmu Strakonic se dařilo zejména v obraně, kde nepouštěli hostující hráče do úspěš-ného zakončení a sami si pak vytvářeli prostor na úspěšné zakončení jednotlivých akcí. Netoličtí dělali chyby na příjmu a pak se v útoku tolik nemohli prosadit. Svoji obranu zaměřili zejména na kapitána domácích Svacha. Toho  si však velmi brzy všiml nahrávač Mika a svými pestrými nahrávkami pak uvolňoval ostatní strakonické hráče. Na středu byly tradičně dobří Peller a Kvapil a výborné výkony v zápase podali smečar Daňha a universál Málek. Na příjmu a v poli velice pomáhal tradičně skvěle Klimeš, jako libero týmu.
Celému týmu Strakonic se dařilo zejména v obraně, kde nepouštěli hostující hráče do úspěšného zakončení a sami si pak vytvářeli prostor na úspěšné zakončení jednotlivých akcí. Netoličtí dělali chyby na příjmu a pak se v útoku tolik nemohli prosadit. Svoji obranu zaměřili zejména na kapitána domácích Svacha. Toho  si však velmi brzy všiml nahrávač Mika a svými pestrými nahrávkami pak uvolňoval ostatní strakonické hráče. Na středu byly tradičně dobří Peller a Kvapil a výborné výkony v zápase podali smečar Daňha a universál Málek. Na příjmu a v poli pomáhal tradičně skvěle Klimeš, jako libero týmu.
Dalším hráčem bylo opět výborné domácí publikum.