Výsledky v sezoně 2008/2009: Porovnání verzí

m
mBez shrnutí editace
Řádek 3: Řádek 3:
S cílem zahrát si dobrý volejbal a pokusit se o malý zázrak odjížděli volejbalisté TJ ČZ Strakonice, v dalším kole krajského přeboru, na zápas se Slávií PF České Budějovice. Lídr celé soutěže, který dosud prohrál jen jediné utkání, byl na své palubovce velkým favoritem zápasu.

Strakonický tým jel k utkání se šesti hráči a s liberem, tedy bez možnosti střídání. Po pár úvodních míčích, kdy se srovnával na příjmu, se začal postupně prosazovat.  Na jedné straně uvolněnost a na straně druhé ale absolutní koncentrace k utkání byly důvodem, že se tým ČZ začal prosazovat. Také velice dobře srovnaná obrana celého týmu přinášela body na konto hostů. Svými zkušenostmi na bloku trápil mladé hráče soupeře zejména Josef Blažek. Když se pak srovnali hráči na příjmu soupeřova podání, měl nahrávač Marek Mika větší možnosti kombinace a tak i smečaři měli snadnější práci a tím i větší úspěšnost. Malý výpadek měli hosté pouze v polovině třetího setu, který se nepodařilo dohnat. V setu čtvrtém se však jejich hra opět srovnala a strakonický tým dotáhl zápas do vítězného konce.
Strakonický tým jel k utkání se šesti hráči a s liberem, tedy bez možnosti střídání. Po pár úvodních míčích, kdy se srovnával na příjmu, se začal postupně zlepšovat.  Na jedné straně uvolněnost a na straně druhé ale absolutní koncentrace k utkání byly důvodem, že se tým ČZ začal prosazovat. Také velice dobře srovnaná obrana celého týmu přinášela body na konto hostů. Svými zkušenostmi na bloku trápil mladé hráče soupeře zejména Josef Blažek. Když pak hráči zlepšli kvalitu příjmu soupeřova podání, měl nahrávač Marek Mika větší možnosti kombinace a tak i smečaři měli snadnější práci a tím i větší úspěšnost. Malý výpadek měli hosté pouze v polovině třetího setu, který se nepodařilo dohnat. V setu čtvrtém se však jejich hra opět srovnala a strakonický tým dotáhl zápas do vítězného konce.

Byl to jeden z nejlepších zápasů Strakonických volejbalistů v soutěži, kteří se rozhodně lídra soutěže (v jeho kompletní sestavě a na jeho palubovce) nezalekli a nakonec sice hodně překvapivě, ale naprosto zaslouženě vyhráli poměrem 3:1 na sety.
Řádek 11: Řádek 11: