Výsledky v sezoně 2008/2009: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice  -  VSK Český Krumlov - 3:0 (23, 13, 21) ==
Nepříjemný soupeř čekal na volejbalisty od soutoku Volyňky a Otavy ve čtrnáctém kole volejbalového krajského přeboru mužů. Do Strakonic přijel tým VSK Český Krumlov A. I když se podle postavení v tabulce mohlo zdát, že by utkání mělo být jednoduché, opak byl pravdou.
Zápas začal sérií zkažených podání a i v celém v prvním setu dělaly oba týmy řadu zbytečných chyb. A tak rozdíl ve skóre byl stále maximálně dvoubodový. V koncovce však Strakoničtí zabrali a nakonec, trochu se štěstím, vyhráli 25:23
V úvodu druhého setu se domácí na chvíli dostali pod tlak a prohrávali již 0:4. Jako by je tento stav nakopl k mnohem lepšímu výkonu a rázem bylo na palubovce jen jedno mužstvo. Mohli pak i prostřídat hráče z lavičky. První setbol měli domácí již za stavu 24:10. Pak sice dovolili hostům 3x bodovat, ale nakonec byl výsledek 25:13 zcela zasloužený.
V setu třetím měli Strakoničtí stále mírně navrch a za stavu 21:17 přišlo střídání. Kapitána Svacha opět střídal Kovář a i když hostě snížili na 21:19, nakonec se radoval z vítězství tým TJ ČZ a vyhrál 25:21 a celý zápas tak 3:0.
„Hráli jsme s nepříjemným soupeřem průměrný zápas. Jsem rád, že i když se nám příliš nedařilo, potvrdili jsme roli mírného favorita a před skvělým domácím publikem jsme vyhráli a udělali další krok k celkovému úspěchu v soutěži. Chceme se poprat o celkové prvenství v krajském přeboru, ale víme bohužel, že teď už to není jen v našich silách. Budeme se ale prát. Děkujeme opět skvělým divákům.“
<u>Sestava:</u>
Strakonice: Mika, Peller, Kvapil, Svach, Daňha, Málek, libero Klimeš - střídal Kovář
== Slavia PF České Budějovice A  - TJ ČZ Strakonice A –  1:3 (-23, -15, 19, -22) ==