Výsledky v sezoně 2008/2009: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice  -  Sokol Písek A - 3:0 (13, 22, 22) ==
V posledním domácím zápase v krajském přeboru KP1 nastoupili volejbalisté TJ ČZ proti mužstvu Sokola Písek. Jednalo se o malé derby.
Strakoničtí nastoupili k utkání zcela koncentrovaní, s touhou rozloučit se s výborným domácím publikem vítězstvím. Zároveň šlo o definitivní zajištění nejhůře druhého místa v celkové tabulce soutěže.
První set byl zcela jednoznačný. Než se hosté rozkoukali, prohráli set 25:13. V setu druhém se hra mírně vyrovnala, ale domácí si v úvodu vytvořili náskok 4 bodů a ten udržovali až do konce. Vítězství 25:22 a vedení 2:0 na sety bylo zasloužené.
I ve třetím dějství hnali úžasní fanoušci, kterých přišlo rekordní počet, domácí dopředu. Ti se dlouho nemohli utrhnout z vyrovnaného skóre. Teprve za stavu 17:18, se jim podařilo dobrou obranou poskočit na 21:18. Následně si už podrželi náskok až do konce a po proměněném mečbolu, vítězstvím  v setu 25:22 a celkově 3:0 mohly propuknout oslavy vítězného loučení.
Strakoničtí tak nejlepším způsobem poděkovali svým fanouškům, kteří vždy tvořili na domácím hřišti minimálně sedmého  hráče v poli. Na poslední zápas jich přišel rekordní počet.Vítězstvím v tomto prestižním zápase si již kolo před koncem upevnili druhou příčku v tabulce a dosáhli tak výborného výsledku.
„ Soupeř podal opět obětavý  výkon, ale naši fanoušci nás od začátku hnali tak dopředu, že jsme pro ně prostě chtěli a museli vyhrát. Celý tým děkuje všem svým fanouškům, kteří se během sezóny stali nejlepším publikem v krajském přeboru a dovedli nás na tak vysoké pozice, kde se právě nacházíme a kde nejhůře celkově skončíme.“ řekl kapitán Václav Svach.
K tomu  dodal : „Moc mě překvapila a těší návštěvnost domácích diváků na zápasech a naše předváděná hra. Dosažené výsledky a pozici v tabulce jsem před sezonou vůbec nečekal. Stejně velkou radost mám z našich dorosteneckých nadějí – kluků, které se nám podařilo přilákat na tréninky a které baví učit se základům této krásné hry, kterou volejbal bezesporu je.
== TJ ČZ Strakonice  -  SKP České Budějovice A - 3:0 (23, 15, 18) ==