Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

|+ <b>Konečná tabulka</b>
|-
| 1. || TJ Netolice 1892 A || 18 || 14 || 4 || 46:19 || 32
|-
| '''2.''' || '''TJ ČZ Strakonice A''' || '''18''' || '''12''' || '''6''' || '''44:21''' || '''30'''
== Slavia PF České Budějovice A - TJ ČZ Strakonice  3:1 (-20,24,19,20) ==
Podruhé za poslední měsíc hráli volejbalisté TJ ČZ Strakonice proti týmu Slávia PF ČB A. K poslednímu zápasu sezóny zajížděli v úterý na jeho palubovku. Případným vítězstvím v tomto zápase by se Strakoničtí dostali na 1. místo tabulky.
A začali také dobře. Hned od úvodu se vypracovali náskok a ten udrželi celý první set, když vyhráli 25:20. Skvělý začátek.
Pak přišel set druhý, kdy měl pokračovat tlak Strakonic. Soupeř se však nechtěl vzdát a začal bojovat. Hra se vyrovnala a tak se rozhodovalo až v koncovce. Za stavu 23:23 šel míč od soupeře na pásku, ale bohužel kapitán Strakonic Svach, jinak téměř bezchybný, míč vyhodil do autu a domácí měli setbol. Ten se ještě podařilo odvrátit. Ovšem přišel vzápětí druhý. A když pak podání domácích skončilo na zadní čáře hřiště, bylo vyrovnáno na 1:1.
A to byl asi i hlavní zlom celého utkání. Od té chvíle byli domácí lepším týmem. Volejbalisté Strakonic sice bojovali, ale důležité míče neuhrávali. Jako by na nich také dolehla tíha případného vítězství, což je svazovalo. Následující dva sety tedy hráči Slavie PF vyhráli 25:19 a 25:20 a mohli se radovat.