Výsledky v sezoně 2014/2015: Porovnání verzí

m

(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice - Sokol Písek B 3:1 (25, 17, -23, 20)==
Závěrečné utkání ve skupině krajského přeboru volejbalistů mezi Strakonicemi a Pískem B sice již nemohlo téměř nic změnit na postavení soupeřů v konečné tabulce, přesto mělo zvláštní příchuť, a to hned z nekolika pohledů.
Ještě  před úvodním hvizdem všichni přítomní uctili minutou ticha památku  dlouholetého spoluhráče a kamaráda Pepy Blažka. Jeho nečekaný odchod opravdu všechny zaskočil.
Pak již začal zápas, který domácí chtěli vyhrát a zakončit tak skupinu výhrou, která by znamenala udržení neporazitelnosti na hřišti v Dražejově.
Domácí byli však v prvním setu bez pohybu a dělali školácké chyby hlavně v postavení v poli. Naštěstí se aspoň dařilo v útoku. Písek se dostával do zápasu však ještě pomaleji a set tak vyhráli domácí 27:25.
Do druhého setu střídal Kováře Braun. Písek však byl sám sražen ještě úvodní prohrou a nedokázal se z toho dostat. Strakoničtí byli jasně na koni a i tuto sadu vyhráli 25:17.
Klasická mírná ztráta koncentrace domácích při vedení, na druhé straně větší úspěšné riskování Písku znamenalo, že se v záveru třetího setu prosadili právě hosté a snížili.
Další set však již byl poslední. Domácí zapnuli na vyšší obrátky a hosté byli dole. Strakonice vyhráli set 25:20 a celý zápas 3:1.
Velký aplaus od diváků si hráči užívali dlouhé minuty po skončení utkání.
Dražejov tleskal oprávněně volejbalistům a ti zase děkovali divákům a také místním pořadatelům. Všichni dohromady totiž právě na tomto hřišti vytvořili letošní skutečnou volejbalovou nedobytnou pevnost.
V sobotu 27.6. jedou volejbalisté Strakonic do Českých Budějovic, kde budou bojovat o celkové vítězství v KP-2. Tento turnaj je zároveň kvalifikací o KP-1.
<u>Základní sestava Strakonic: </u>
Peller, Mika, Kotěšovský, Kovář, Pošta, Pňáček – Braun, Hromek
<discussion>id="1415-18"</discussion>
== SK Vodňany A - TJ ČZ Strakonice 0:3 (-16,-19,-12)==

Řádek 7: Řádek 34:
Nyní se již soustředí na svůj poslední zápas, který sehrají doma v Dražejově ve čtvrtek 18.6.2015 od 17:30  a jejich soupeřem bude Sokol Písek B.

„Chceme tuto část soutěže zakončit doma vítězstvím a ukázat, že v Dražejově hosté nevyhrávají. Věříme, že přijde hodně diváků, se kterými se chceme rozloučit. Tedy pouze pro tuto sezónu, protože se sem rozhodně od září chceme vrátit."

---------------------------------------------------------------------------------------------------