Zimní liga mixy: Porovnání verzí
mBez shrnutí editace |
mBez shrnutí editace |
||
(Není zobrazeno 17 mezilehlých verzí od stejného uživatele.) | |||
Řádek 2: | Řádek 2: | ||
== Zimní liga mixy == | == Zimní liga mixy == | ||
''' | Naše družstvo se jmenuje '''Želvičky''' | ||
[[ZL1819 | Výsledky v ročníku 2018/2019]] | |||
<u>Základní část - | <u>Základní část - 2019/2020 - rozpis</u> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!colspan="2"| | !colspan="2"|5. října 2019 | ||
!colspan="2"| | !colspan="2"|26. října 2019 | ||
!colspan="2"|9. listopadu 2019 | |||
|- | |- | ||
| | |RETRO||8:00||VĚŠÁCI||8:00 ||ZVÍŘATA ||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |ZVÍŘATA|| 8:00 || THE BEAST ||8:00||STŘELCI ||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |VOCODE ||8:00|| DOUDLEBY TEAM ||8:00||VOCODE ||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |VĚŠÁCI||8:00 ||BANÁNI||8:00 || DOUDLEBY TEAM ||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |AURICOM ||8:00 ||STŘELCI ||8:00||BANÁNI||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |THE BEAST ||8:40||<b>ŽELVIČKY</b>||<b>9:50</b>||AURICOM||9:50 | ||
|- | |- | ||
| | |<b>ŽELVIČKY</b>||<b>11:45</b>||MAY DAY||11:00||RETRO||9:50 | ||
|- | |- | ||
| | |PÍSEK||11:45 ||VOCODE ||11:00||<b>ŽELVIČKY</b>||<b>11:00</b> | ||
|- | |- | ||
| | |BANÁNI||12:20 ||ZVÍŘATA ||11:45||MAY DAY||12:20 | ||
|- | |- | ||
| | |STŘELCI||12:20||RETRO||12:20||LACHTANÍ PLOUTV. ||12:20 | ||
|- | |- | ||
| | |DOUDLEBY TEAM||12:20 ||AURICOM||12:50|| THE BEAST ||12:50 | ||
|- | |- | ||
| | |LACHTANÍ PLOUTV. ||13:20 ||LACHTANÍ PLOUTV. ||12:50||PÍSEK||12:50 | ||
|- | |- | ||
| | |MAY DAY ||13:20 ||PÍSEK||12:50||VĚŠÁCI||12:50 | ||
|} | |} | ||
<u> | <u>Tabulka po konci základní části</u> | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; | {| class="wikitable" style="text-align: center; | ||
!colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||počet<br>zápasů||body<br>celkem||konečné<br>umístění | !colspan="2"|družstvo||style="width: 2em;" |1||style="width: 2em;" |2||style="width: 2em;" |3||style="width: 2em;" |4||style="width: 2em;" |5||style="width: 2em;" |6||style="width: 2em;" |7||style="width: 2em;" |8||style="width: 2em;" |9||style="width: 2em;" |10||style="width: 2em;" |11||style="width: 2em;" |12||style="width: 2em;" |13||počet<br>zápasů||body<br>celkem||konečné<br>umístění | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;| | |style="text-align: left;|RETRO||style="width: 2em;" |1||style="background: silver;" | ||0||1||0||0||1||0||0||0||1||2||0||0|| 12 || 5|| 12 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;|<b> | |style="text-align: left;|ZVÍŘATA||style="width: 2em;" |2|| 2 ||style="background: silver;" | ||0||1||0||2||2||2||1||1||2||1||0|| 12 || 14|| 5 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;| | |style="text-align: left;|VOCODE||style="width: 2em;" |3||1||2||style="background: silver;" | ||1||0||1||0||0||1||1||2||2||1|| 12 ||12|| 8 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;| | |style="text-align: left;|VĚŠÁCI||style="width: 2em;" |4||2||1||1|| style="background: silver;" | ||0||0||2||2||1||1||2||1||2|| 12|| 15 || 3 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;| | |style="text-align: left;|AURICOM||style="width: 2em;" |5||2||2||2||2|| style="background: silver;" | ||2||1||2||2||2||2||1||1|| 12 || 21 || 1 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;|DOUDLEBY TEAM|| | |style="text-align: left;|THE BEAST||style="width: 2em;" |6||1||0||1||2||0|| style="background: silver;" | ||1||1||1||2||2||1||2|| 12 || 14 || 6 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;| | |style="text-align: left;|<b>ŽELVIČKY</b>||<b>7</b>||<b>2</b>||<b>0</b>||<b>2</b>||<b>0</b>||<b>1</b>||<b>1</b>||style="background: silver;" | ||<b>2</b>||<b>1</b>||<b>2</b>||<b>2</b>||<b>2</b>||<b>0</b>||<b>12</b>||<b>15</b>||<b>4</b> | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: left;| | |style="text-align: left;|PÍSEK||style="width: 2em;" |8||2||0||2||0||0||1||0||style="background: silver;" | ||1||1||2||1||0||12 || 10 || 10-11 | ||
|- | |||
|style="text-align: left;|BANÁNI||style="width: 2em;" |9||2||1||1||1||0||1||1||1||style="background: silver;" | ||0||2||1||0|| 12 || 11|| 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|STŘELCI||style="width: 2em;" |10||1||1||1||1||0||0||0||1||2||style="background: silver;" | ||2||2||2|| 12 || 13 || 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|DOUDLEBY TEAM||style="width: 2em;" |11||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0||style="background: silver;" | ||0||0|| 12 || 0 || 13 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|LACHTANÍ PLOUTV.||style="width: 2em;" |12||2||1||0||1||1||1||0||1||1||0||2 ||style="background: silver;" | ||0|| 12 || 10 || 10-11 | |||
|- | |||
|style="text-align: left;|MAY DAY||style="width: 2em;" |13||2||2||1||0||1||0||2||2||2||0||2||2||style="background: silver;" | || 12 ||16 || 2 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<u>Finálová část - | <u>Finálová část - 2019/2020 - rozpis</u> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!colspan="2"| | !colspan="2"|30. listopadu 2019 | ||
!colspan="2"| | !colspan="2"|11. ledna 2020 | ||
|- | |- | ||
| | |PÍSEK || 8:00||MAY DAY||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |DOUDLEBY TEAM|| 8:00 || THE BEAST ||8:00 | ||
|- | |- | ||
|RETRO||8: | |RETRO ||8:00|| <b>ŽELVIČKY</b> ||<b>8:00</b> | ||
|- | |- | ||
| | |BANÁNI ||8:00 ||VĚŠÁCI ||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |LACHTANÍ PLOUTV. ||8:00 ||STŘELCI ||8:00 | ||
|- | |- | ||
| | |THE BEAST ||11:10||ZVÍŘATA ||9:50 | ||
|- | |- | ||
| | |STŘELCI ||11:10 || VOCODE||10:20 | ||
|- | |- | ||
| | |ZVÍŘATA ||11:45 ||AURICOM ||11:00 | ||
|- | |- | ||
| | |VOCODE ||12:20 || RETRO ||13:00 | ||
|- | |- | ||
| | |AURICOM || 12:20||LACHTANÍ PLOUTV. ||13:00 | ||
|- | |- | ||
| | |MAY DAY ||12:50 ||BANÁNI ||13:00 | ||
|- | |- | ||
|<b>ŽELVIČKY</b> ||<b>13:20</b> ||DOUDLEBY TEAM ||13:00 | |||
|- | |||
|VĚŠÁCI ||13:20 ||PÍSEK ||13:00 | |||
|- | |||
| | |||
|} | |} |
Aktuální verze z 19. 11. 2019, 21:39
Zimní liga mixy
Naše družstvo se jmenuje Želvičky
Základní část - 2019/2020 - rozpis
5. října 2019 | 26. října 2019 | 9. listopadu 2019 | |||
---|---|---|---|---|---|
RETRO | 8:00 | VĚŠÁCI | 8:00 | ZVÍŘATA | 8:00 |
ZVÍŘATA | 8:00 | THE BEAST | 8:00 | STŘELCI | 8:00 |
VOCODE | 8:00 | DOUDLEBY TEAM | 8:00 | VOCODE | 8:00 |
VĚŠÁCI | 8:00 | BANÁNI | 8:00 | DOUDLEBY TEAM | 8:00 |
AURICOM | 8:00 | STŘELCI | 8:00 | BANÁNI | 8:00 |
THE BEAST | 8:40 | ŽELVIČKY | 9:50 | AURICOM | 9:50 |
ŽELVIČKY | 11:45 | MAY DAY | 11:00 | RETRO | 9:50 |
PÍSEK | 11:45 | VOCODE | 11:00 | ŽELVIČKY | 11:00 |
BANÁNI | 12:20 | ZVÍŘATA | 11:45 | MAY DAY | 12:20 |
STŘELCI | 12:20 | RETRO | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:20 |
DOUDLEBY TEAM | 12:20 | AURICOM | 12:50 | THE BEAST | 12:50 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 13:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:50 | PÍSEK | 12:50 |
MAY DAY | 13:20 | PÍSEK | 12:50 | VĚŠÁCI | 12:50 |
Tabulka po konci základní části
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | počet zápasů |
body celkem |
konečné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RETRO | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 5 | 12 | |
ZVÍŘATA | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | 14 | 5 | |
VOCODE | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 12 | 12 | 8 | |
VĚŠÁCI | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 12 | 15 | 3 | |
AURICOM | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 12 | 21 | 1 | |
THE BEAST | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 12 | 14 | 6 | |
ŽELVIČKY | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 12 | 15 | 4 | |
PÍSEK | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | 10 | 10-11 | |
BANÁNI | 9 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12 | 11 | 9 | |
STŘELCI | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | 13 | 7 | |
DOUDLEBY TEAM | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 13 | |
LACHTANÍ PLOUTV. | 12 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | 10 | 10-11 | |
MAY DAY | 13 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 16 | 2 |
Finálová část - 2019/2020 - rozpis
30. listopadu 2019 | 11. ledna 2020 | ||
---|---|---|---|
PÍSEK | 8:00 | MAY DAY | 8:00 |
DOUDLEBY TEAM | 8:00 | THE BEAST | 8:00 |
RETRO | 8:00 | ŽELVIČKY | 8:00 |
BANÁNI | 8:00 | VĚŠÁCI | 8:00 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 8:00 | STŘELCI | 8:00 |
THE BEAST | 11:10 | ZVÍŘATA | 9:50 |
STŘELCI | 11:10 | VOCODE | 10:20 |
ZVÍŘATA | 11:45 | AURICOM | 11:00 |
VOCODE | 12:20 | RETRO | 13:00 |
AURICOM | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 13:00 |
MAY DAY | 12:50 | BANÁNI | 13:00 |
ŽELVIČKY | 13:20 | DOUDLEBY TEAM | 13:00 |
VĚŠÁCI | 13:20 | PÍSEK | 13:00 |