Zimní liga mixy
Zimní liga mixy
Naše družstvo se jmenuje klasicky - Pomalá ruka
Při naší první účasti na zimní lize jsme skončili na celkově desátém místě.
Celkový výsledek - 2018/2019
Konečná tabulka | |
---|---|
1. | AURICOM |
2. | MAY DAY |
3. | VĚŠÁCI |
4. | ZVÍŘATA |
5. | NACHMELENÉ OPICE |
6. | LACHTANÍ PLOUTVIČKY |
7. | PÍSEK |
8. | THE BEAST |
9. | STŘELCI |
10. | POMALÁ RUKA |
11. | RETRO |
12. | MALÝ MALINY |
13. | HLUBOKÁ |
14. | O 5 NIC |
15. | WOCODE |
16. | DOUDLEBY TEAM |
Základní část - 2018/2019 - rozpis
6. října 2018 | 27. října 2018 | ||
---|---|---|---|
AURICOM | 7:30 | MAY DAY | 7:30 |
VĚŠÁCI | 7:30 | SPORŤÁCI | 7:30 |
PÍSEK | 7:30 | ZVÍŘATA | 7:30 |
STŘELCI | 7:30 | LACHTANÍ PLOUTV. | 7:30 |
O 5 NIC | 7:40 | RETRO | 7:40 |
MALÝ MALINY | 8:40 | DOUDLEBY TEAM | 9:10 |
NACHMELENÉ OPICE | 9:50 | THE BEAST | 9:50 |
TÝN | 10:20 | POMALÁ RUKA | 10:20 |
MAY DAY | 12:20 | AURICOM | 12:20 |
POMALÁ RUKA | 12:20 | NACHMELENÉ OPICE | 12:20 |
ZVÍŘATA | 12:20 | PÍSEK | 12:20 |
THE BEAST | 12:20 | O 5 NIC | 12:20 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 12:30 | TÝN | 12:30 |
DOUDLEBY TEAM | 13:20 | MALÝ MALINY | 13:50 |
SPORŤÁCI | 14:20 | STŘELCI | 14:20 |
RETRO | 14:50 | VĚŠÁCI | 14:50 |
Výsledek naší skupiny po základní části
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | počet zápasů |
body celkem |
konečné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAY DAY | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 11 | 3 | |
POMALÁ RUKA | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
ZVÍŘATA | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 | 1-2 | |
THE BEAST | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 7 | 7 | 4 | |
LACHTANÍ PLOUTVIČKY | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 | 1-2 | |
DOUDLEBY TEAM | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 8 | |
HLUBOKÁ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 7 | |
RETRO | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7 | 6 | 6 |
Finálová část - 2018/2019 - rozpis
10. listopadu 2018 | 1. prosince 2018 | 12. ledna 2019 | 23. února 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MALÝ MALINY | 7:30 | NACHMELENÉ OPICE | 7:30 | POMALÁ RUKA | 7:30 | ZVÍŘATA | 7:30 |
HLUBOKÁ | 7:30 | THE BEAST | 7:30 | MALÝ MALINY | 7:30 | AURICOM | 7:30 |
RETRO | 8:10 | VĚŠÁCI | 7:30 | STŘELCI | 7:30 | LACHTANÍ PLOUTV. | 7:30 |
O5NIC | 8:10 | PÍSEK | 7:30 | HLUBOKÁ | 7:30 | MAY DAY | 7:30 |
WOCODE | 8:10 | ZVÍŘATA | 7:40 | RETRO | 7:40 | NACHMELENÉ OPICE | 7:40 |
DOUDLEBY TEAM | 8:40 | LACHTANÍ PLOUTV. | 8:40 | DOUDLEBY TEAM | 8:40 | VĚŠÁCI | 8:10 |
MAY DAY | 11:50 | WOCODE | 12:20 | ZVÍŘATA | 12:20 | RETRO | 11:20 |
AURICOM | 12:20 | O5NIC | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:20 | WOCODE | 11:20 |
THE BEAST | 12:20 | MALÝ MALINY | 12:20 | AURICOM | 12:20 | DOUDLEBY TEAM | 11:20 |
PÍSEK | 12:20 | HLUBOKÁ | 12:20 | MAY DAY | 12:20 | O5NIC | 11:20 |
NACHMELENÉ OPICE | 12:50 | POMALÁ RUKA | 12:50 | PÍSEK | 12:50 | POMALÁ RUKA | 11:20 |
VĚŠÁCI | 13:20 | STŘELCI | 13:20 | THE BEAST | 13:20 | STŘELCI | 11:50 |
Finálová část - 2018/2019 - tabulka o 9.-16. místo - po čtvrtém turnaji (nekompletní údaje z posledního turnaje)
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | počet zápasů |
body celkem |
průběžné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MALÝ MALINY | 1 | 21 | 20 | 21 | 22 | 21 | 00 | 01 | 14 | 16 | 4 | |
HLUBOKÁ | 2 | 01 | 11 | 11 | 22 | 21 | 10 | 10 | 14 | 14 | 5 | |
RETRO | 3 | 02 | 11 | 0 | 22 | 1 | 2 | 21 | 14 | x | 3 | |
O5NIC | 4 | 01 | 11 | 2 | 2 | 02 | 0 | 00 | 14 | x | 6 | |
DOUDLEBY TEAM | 5 | 00 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 14 | x | 8 | |
WOCODE | 6 | 01 | 01 | 1 | 20 | 2 | 0 | 00 | 14 | x | 7 | |
STŘELCI | 7 | 22 | 12 | 0 | 2 | 2 | 2 | 11 | 14 | x | 1 | |
POMALÁ RUKA | 8 | 21 | 12 | 01 | 22 | 22 | 22 | 11 | 14 | 21 | 2 |