Zimní liga mixy
Zimní liga mixy
Naše družstvo se jmenuje Želvičky
Základní část - 2019/2020 - rozpis
5. října 2019 | 26. října 2019 | 9. listopadu 2019 | |||
---|---|---|---|---|---|
RETRO | 8:00 | VĚŠÁCI | 8:00 | ZVÍŘATA | 8:00 |
ZVÍŘATA | 8:00 | THE BEAST | 8:00 | STŘELCI | 8:00 |
VOCODE | 8:00 | DOUDLEBY TEAM | 8:00 | VOCODE | 8:00 |
VĚŠÁCI | 8:00 | BANÁNI | 8:00 | DOUDLEBY TEAM | 8:00 |
AURICOM | 8:00 | STŘELCI | 8:00 | BANÁNI | 8:00 |
THE BEAST | 8:40 | ŽELVIČKY | 9:50 | AURICOM | 9:50 |
ŽELVIČKY | 11:45 | MAY DAY | 11:00 | RETRO | 9:50 |
PÍSEK | 11:45 | VOCODE | 11:00 | ŽELVIČKY | 11:00 |
BANÁNI | 12:20 | ZVÍŘATA | 11:45 | MAY DAY | 12:20 |
STŘELCI | 12:20 | RETRO | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:20 |
DOUDLEBY TEAM | 12:20 | AURICOM | 12:50 | THE BEAST | 12:50 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 13:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 12:50 | PÍSEK | 12:50 |
MAY DAY | 13:20 | PÍSEK | 12:50 | VĚŠÁCI | 12:50 |
Tabulka po konci základní části
družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | počet zápasů |
body celkem |
konečné umístění | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RETRO | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 5 | 12 | |
ZVÍŘATA | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | 14 | 5 | |
VOCODE | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 12 | 12 | 8 | |
VĚŠÁCI | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 12 | 15 | 3 | |
AURICOM | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 12 | 21 | 1 | |
THE BEAST | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 12 | 14 | 6 | |
ŽELVIČKY | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 12 | 15 | 4 | |
PÍSEK | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | 10 | 10-11 | |
BANÁNI | 9 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12 | 11 | 9 | |
STŘELCI | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | 13 | 7 | |
DOUDLEBY TEAM | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 13 | |
LACHTANÍ PLOUTV. | 12 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | 10 | 10-11 | |
MAY DAY | 13 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 16 | 2 |
Finálová část - 2019/2020 - rozpis
30. listopadu 2019 | 11. ledna 2020 | ||
---|---|---|---|
PÍSEK | 8:00 | MAY DAY | 8:00 |
DOUDLEBY TEAM | 8:00 | THE BEAST | 8:00 |
RETRO | 8:00 | ŽELVIČKY | 8:00 |
BANÁNI | 8:00 | VĚŠÁCI | 8:00 |
LACHTANÍ PLOUTV. | 8:00 | STŘELCI | 8:00 |
THE BEAST | 11:10 | ZVÍŘATA | 9:50 |
STŘELCI | 11:10 | VOCODE | 10:20 |
ZVÍŘATA | 11:45 | AURICOM | 11:00 |
VOCODE | 12:20 | RETRO | 13:00 |
AURICOM | 12:20 | LACHTANÍ PLOUTV. | 13:00 |
MAY DAY | 12:50 | BANÁNI | 13:00 |
ŽELVIČKY | 13:20 | DOUDLEBY TEAM | 13:00 |
VĚŠÁCI | 13:20 | PÍSEK | 13:00 |