Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

m
bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 9: Řádek 9:
Když se ke konci třetího setu zranil strakonický univerzál Málek, byla to další rána do hry a sestavy domácích. Do hry nastoupil na čtvrtý set Kovář. Hned začátek (0:5) však napověděl, že je po nadějích, což se pak do konce zápasu potvrzovalo.

I když Strakonická pevnost padla, domácí volejbalisté bojovali a nezklamali. Netolice byli převážnou část utkání lepším týmem a po zásluze vezou od soutoku Otavy a Volyňsky body za vítězství.
I když Strakonická pevnost padla, domácí volejbalisté bojovali a nezklamali. Netolice byli převážnou část utkání lepším týmem a po zásluze vezou od soutoku Otavy a Volyňky body za vítězství.

O atraktivitě utkání svědčí i fakt, že se tentokrát přišlo podívat rekordní počet diváků, kteří se snažili domácí tým vydatně povzbuzovat.