Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

m
bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 5: Řádek 5:
Hned od úvodu zápasu bylo patrné, že bude k vidění velký boj. Celý první set byl velice vyrovnaný nejvýše o dva míče. V koncovce měli mírně na vrch domácí a vyhráli 27:25.

Druhý set se podobal prvnímu s rozdílem, že za slabší konec tahali Strakoničtí. Tým Netolic se od té doby postupně zlepšenou hrou začal dostávat nahoru, přitvrdil na servisu, zlepšil hru v poli i na saku a domácí začali mít problémy.
Druhý set se podobal prvnímu s rozdílem, že za slabší konec tahali Strakoničtí. Tým Netolic se od té doby postupně zlepšenou hrou začal dostávat nahoru, přitvrdil na servisu, zlepšil hru v poli i na síti a domácí začali mít problémy.

Když se ke konci třetího setu zranil strakonický univerzál Málek, byla to další rána do hry a sestavy domácích. Do hry nastoupil na čtvrtý set Kovář. Hned začátek (0:5) však napověděl, že je po nadějích, což se pak do konce zápasu potvrzovalo.