Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ  Sokol Písek A – TJ ČZ Strakonice A  1:3 (18,-22,-20,-15) ==
K poslednímu svému zápasu v podzimní části krajského přeboru KP 1 ve volejbalu mužů zavítali volejbalisté Strakonic do haly TJ Sokola Písek. Jednoho z největších favoritů na vítěze celé soutěže. Hráči Písku se před sezónou netajili ambicemi na postup do druhé ligy.
Hned od začátku Písek naznačil, že je velice silný a Strakonické mužstvo přehrával. I přes absenci svého nejlepšího hráče, Jana Plavce, (loni hráče vítěze 1. ligy -  EGE České Budějovice) hráli velice dobře a nedávali našim hráčům příliš mnoho šancí. Strakoničtí ve svém nejsilnějším složení si bohužel jakoby přinesli do úvodu zápasu útlum z posledního utkání doma s Netolicemi a to se odrazilo ve výsledku prvního setu, který prohráli 18:25.
Pak ale jakoby nastal zlom a do druhého setu jakoby nastoupilo jiné Strakonické mužstvo. Výrazně zlepšili příjem soupeřova podání a obranou hru. To se projevilo na lepším útoku zejména středem sítě. Také začali více bojovat a od té chvíle začali celému zápasu dominovat.
Písečtí pak do konce utkání, i přes různá střídaní, nenašli recept na hru soupeře. Strakonice vyhráli druhý set 25:22, třetí pak 25:20 a v setu čtvrtém dotáhli zápas do vítězného konce. Konečný stav tohoto setu 25:15 je jasným důkazem, že závěr byl ze strany Strakonic už téměř exhibicí.
Poslední míč uhrál smečovaným podáním nahrávač Mika a pak už vypukla na ohromná radost.
To, co sami hráči ani nečekali, se stalo skutečností. Strakoničtí si tak spravili chuť po prohraném zápase s Netolicemi.
„Jsme velice šťastni, že jsme zde dokázali vyhrát. Od druhého setu to byl náš asi nejlepší výkon v letošní sezóně. Jen nás mrzí, že ho nemohli vidět naši věrní fanoušci, třeba v minulém zápase doma. Byla by to pro ně nejlepší odměna za jejich přístup a podporu v domácích zápasech.“