Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice A  - Sokol Písek A  0:3 (-26, -21, -19) ==
== TJ ČZ Strakonice A  - VSK Český Krumlov  3:0 (22,14,22) ==

V dohrávce desátého kola zavítal do Strakonic tým z Českého Krumlova. Jednalo se o mužstvo vesměs mladých hráčů, kteří ovšem v úvodu soutěže Strakonické volejbalisty hodně zaskočili a porazili nejtěsnějším rozdílem.

Tentokrát však se takové překvapení nekonalo. První set byl sice hodně vyrovnaný a rozhodovalo se až v koncovce. Zde však domácí tým Strakonic po zásluze vyhrál.

V setu druhém již dál výrazně dominoval. Vedení Strakonic 8:3 ještě dokázali hosté srovnat na 10:10, ale zbytek setu domácí kralovali. Výsledek 25:14 hovoří za vše.

V setu třetím měl tým ČZ v úvodu sice menší výpadek, ale výsledek brzy otočil a dovedl nakonec zápas v poklidu do vítězného konce.

Odčinil tak soupeři porážku a předvedl svým fanouškům sice zlepšený výkon. Ovšem nutno uznat, že i soupeř pomohl.

Celý zápas odehrál nejmladší hráč a posila domácích Michal Stejskal, který si vedl velice dobře a výrazně pomohl.

„Je dobře, že jsme tento zápas zvládli, protože nás v současné době trápí velká marodka. Teď ve čtvrtek, kdy zajíždíme na palubovku Slávie PF České Budějovice bude naše sestava ještě víc oslabena. Chceme tam uhrát aspoň solidní výsledek. Držte nám palce“.

<u>Sestava Strakonice:</u>

Mika, Peller, Kvapil, Svach, Daňha, Stejskal - střídal Kalbáč

<discussion>id="1011-11"</discussion>

== TJ ČZ Strakonice -  VK Č. Budějovice B 0:3 (-26, -21, -19) ==

V dalším kole volejbalového krajského přeboru zavítal do Strakonic mladý tým juniorů extraligového Jihostroje České Budějovice. Tento tým hraje vedle této soutěže mužů ještě svoji juniorskou extraligu, kde je v současné době na druhém místě. Základ týmu tvoří hráči s ročníkem narození 1991.