Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== Slavia PF České Budějovice A - TJ ČZ Strakonice  3:2 (15,-23,15,-20,12) ==
Po úterním  zápase doma proti Krumlovu zajížděli volejbalisté Strakonic hned ve čtvrtek na palubovku Slavie PF České Budějovice. To byl náročný program, kteří naši borci museli zvládnout. Navíc je právě tento týden postihla velká marodka.Do zápasu v Českých Budějovicích museli dokonce povolat i Františka Kováře, který tento ročník vůbec nehrál a ani netrénoval.
Slávie PF tak byla favoritem, i když marodka trápí i tento tým. Do zápasu nastoupili bez náhradníka na lavičce. Ovšem od začátku  naše hráče značně převyšovali na podání,  v útoku i v obraně. První set byl jednoznačný 25:15.
Set druhý probíhal podobně až do své poloviny, kdy došlo ke zranění nahrávače a hlavního mozku domácího týmu. Ten dál nemohl pokračovat. Naštěstí pro ně však již dorazil na lavičku jejich sedmý hráč a ten nastoupil právě na nahrávku. Ovšem než se rozehrál, naši hráči otočili a set vyhráli 25:23.
Set třetí bohužel kopíroval první dějství. Hosté zde měli dvě hluchá místa a domácí si vytvořili náskok, který dotáhli do konce.
V setu čtvrtém se hra Strakonic zlepšila. Pozornějším výkonem, dobrou obranou a i trochou štěstí srovnali stav setů na 2:2 a přišel set pátý.
Hosté v úvodu vedli 4:1, ovšem domácí vzápětí srovnali. Vyrovnaný stav se pomalu posouval až ke koncovce. Za stavu 12:12 se volejbalistům ČZ  nepodařilo zastavit útok domácích. Následně byl Kvapil zastaven jednoblokem a přišel první mečbol utkání.
Po podání přišel sice trochu nepřesný příjem Strakonic, ale než stihl nahrávač Strakonic Mika míč v poli doběhnout a nahrát, odpískal druhý rozhodčí právě tomuto hráči chybu přešlapem hřiště při rozběhu a tímto „kuriózním“ způsobem zápas ukončil. I domácí hráči se divili a ptali, co se píská, protože si této chyby nikdo jiný nevšiml.