Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

m
mBez shrnutí editace
Řádek 107: Řádek 107:
I na začátku setu třetího se situace pro volejbalisty Strakonic nezačala vyvíjet příznivě. Ovšem včas zabrali a od poloviny setu až do konce celého utkání jasně přehrávali svého soupeře a jejich skóre narůstalo.Celkově domácí volejbalisté vyhráli 3:1 a zopakovali výsledek v podzimní části, kdy stejným výsledkem vyhráli na palubovce soupeře.

Vynikající Nahrávač Mika dával vyniknout zejména hráčům na středu – Pellerovi a Kvapilovi, kteří většinou nezaváhali a svoje míče uhrávali. Další výborný výkon podal i univerzál Stejskal.
Vynikající nahrávač Mika dával vyniknout zejména hráčům na středu – Pellerovi a Kvapilovi, kteří většinou nezaváhali a svoje míče uhrávali. Další výborný výkon podal i univerzál Stejskal.

„Nebyl to sice nijak líbivý zápas, ale důležité je vítězství. Věděli jsme, že pokud budeme mít přihráno, tak soupeř nemá šanci na úspěch. To se i potvrdilo. Jsem rádi, že jsem nově nalakovanou palubovku pokřtili vítězstvím.“
Řádek 117: Řádek 117: