Výsledky v sezoně 2009/2010: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice – TJ Netolice 1892    1:3 (25,-20,-19,-17) ==
Dramatické volejbalové klání bylo v úterý k vidění ve Strakonicích. V posledním domácím utkání před zimní přestávkou přivítali ve své hale strakoničtí volejbalisté velice silného soupeře - tým TJ Netolice 1892 A.
Hned od úvodu zápasu bylo patrné, že bude k vidění velký boj. Celý první set byl velice vyrovnaný nejvýše o dva míče. V koncovce měli mírně na vrch domácí a vyhráli 27:25.
Druhý set se podobal prvnímu s rozdílem, že za slabší konec tahali Strakoničtí. Tým Netolic se od té doby postupně zlepšenou hrou začal dostávat nahoru, přitvrdil na servisu, zlepšil hru v poli i na saku a domácí začali mít problémy.
Když se ke konci třetího setu zranil strakonický univerzál Málek, byla to další rána do hry a sestavy domácích. Do hry nastoupil na čtvrtý set Kovář. Hned začátek (0:5) však napověděl, že je po nadějích, což se pak do konce zápasu potvrzovalo.
I když Strakonická pevnost padla, domácí volejbalisté bojovali a nezklamali. Netolice byli převážnou část utkání lepším týmem a po zásluze vezou od soutoku Otavy a Volyňsky body za vítězství.
O atraktivitě utkání svědčí i fakt, že se tentokrát přišlo podívat rekordní počet diváků, kteří se snažili domácí tým vydatně povzbuzovat.