| 1. || TJ Netolice 1892 A || 18 || 18 || 0 || 54:13 || 36
| 2. || VŠSK Slavia PF České Budějovice A || 18 || 12 || 6 || 43:29 || 30
|-
| 3. || VK České Budějovice B || 18 || 12 || 6 || 42:29 ||30
|-
| '''4.'''  || '''TJ ČZ Strakonice A''' || '''18''' || '''11''' || '''7''' || '''42:28''' || '''29'''

Řádek 15: Řádek 41:
Celý zápas předváděli velice slušný volejbal. Nejvíce ničili soupeře obranou na síti a následně pak útokem středem sítě.

„Domácí tým Kaplice podal sympatický výkon. Bojovali, ale na náš tým nestačili. My jsme byli lepší asi ve všech činnostech a v klidu si došli pro vítězství.
"Domácí tým Kaplice podal sympatický výkon. Bojovali, ale na náš tým nestačili. My jsme byli lepší asi ve všech činnostech a v klidu si došli pro vítězství."

„Konečné čtvrté místo je sice naším nejhorším umístěním za poslední roky, ale zůstali jsme pouze bod za týmy na 2. a 3. místě. Cíl jsme sice nesplnili, ale smutní být nemusíme. Je to sport a míč je kulatý. Děkujeme ještě jednou všem našim fanouškům a divákům na domácích zápasem za velkou podporu a věřím, že se i příští sezónu dokážeme držet v horních patrech tabulky.

<u>Sestava Strakonice:</u>
Řádek 107: Řádek 133:
I na začátku setu třetího se situace pro volejbalisty Strakonic nezačala vyvíjet příznivě. Ovšem včas zabrali a od poloviny setu až do konce celého utkání jasně přehrávali svého soupeře a jejich skóre narůstalo.Celkově domácí volejbalisté vyhráli 3:1 a zopakovali výsledek v podzimní části, kdy stejným výsledkem vyhráli na palubovce soupeře.

Vynikající Nahrávač Mika dával vyniknout zejména hráčům na středu – Pellerovi a Kvapilovi, kteří většinou nezaváhali a svoje míče uhrávali. Další výborný výkon podal i univerzál Stejskal.
Vynikající nahrávač Mika dával vyniknout zejména hráčům na středu – Pellerovi a Kvapilovi, kteří většinou nezaváhali a svoje míče uhrávali. Další výborný výkon podal i univerzál Stejskal.

„Nebyl to sice nijak líbivý zápas, ale důležité je vítězství. Věděli jsme, že pokud budeme mít přihráno, tak soupeř nemá šanci na úspěch. To se i potvrdilo. Jsem rádi, že jsem nově nalakovanou palubovku pokřtili vítězstvím.“