Přeskočit na obsah

Výsledky v sezoně 2012/2013: Porovnání verzí

m
Řádek 44: Řádek 44:
Set třetí byl opět velmi vyrovnaný. Ovšem do stavu 20:19, kdy domácí opět poodjeli na 24:19. Malá úprava výsledku už jen znamenala konec zápasu.

Velmi dobře se představili zejména mladí hráči. Antonín Poduška střídal tentokrát na pozici smečaře a dokázal předvést hned několik premiérových smečí, které dopadly do hřiště soupeře. Jakub Polánka hrál na liběru také dobře, snažil se, ale těžký plachtící servis mu dělal tentokrát více problémy, než smečovaný servis v minulém zápase.
Velmi dobře se představili zejména mladí hráči. Antonín Poduška střídal tentokrát na pozici smečaře a dokázal předvést hned několik premiérových smečí, které dopadly do hřiště soupeře. Jakub Polánka hrál na liberu také dobře, snažil se, ale těžký plachtící servis mu dělal tentokrát více problémy, než smečovaný servis v minulém zápase.