Přeskočit na obsah

Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

m
bez shrnutí editace
m (Založena nová stránka: == VSK Český Krumlov A - TJ ČZ Strakonice 3:2 (-21,-11,23,28,15) == Jak se dá ztratit téměř vyhrané utkání, se dokonce několikrát přesvědčili volejbalisté…)

mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== VK České Budějovice B - TJ ČZ Strakonice 3:1 (16, -22, 16, 13) ==
Ani ve druhém kole krajského přeboru mužů ve volejbalu KP1 se nepodařilo volejbalistům Strakonic přivézt vítězství z palubovky soupeře.
Tentokrát zajížděli na palubovku mužstva juniorů extraligového Jihostroje ČB.
A dravé mládí se do hostů pustilo s velkou chutí. Od prvního míče byla patrná převaha domácích. Velmi účinné a pestré podání, sehraný útok s prvky moderního volejbalu a dobrá obrana všech domácích hráčů, byla velkou překážkou pro strakonické borce.
Než se rozkoukali prohráli první set 16:25. Ve druhém přišla světlá chvilka hostů. Vedli již 18:12 a 20:14. Vzápětí však domácí srovnali na 20:20. Nakonec se štěstím hosté set vyhráli 25:22 a vyrovnali na 1:1.
Další dva sety bohužel volejbalisté Strakonic měli opět velké problémy na příjmu a v poli a z toho pramenil špatně připravený útok. Naopak domácí v poklidu přidávali bod po bodu a nakonec zaslouženě vyhráli sety vcelku jednoznačně 25:16 a 25:13  a utkání celkově 3:1 na sety.
„Je to sice teprve začátek soutěže, ale 2 porážky nás mrzí. Zejména ta v Krumlově. Musíme stále hodně pracovat na příjmu a hře v poli, což je náš dlouhodobý problém, kterého jsem se bohužel nezbavili. Snažíme se také zapracovat do týmu také naše nové a mladé hráče. Chce to čas. Věřím, že půjdeme postupně nahoru.“