Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice A – TJ Spartak Kaplice  3:0 (15,16,20) ==
V pátém kole krajského přeboru volejbalistů přijel do Strakonic nováček z Kaplice. Určitý respekt vzbuzoval tento soupeř zejména dřívějším zápasem v Písku, kde vyhrál 3:2. Strakoničtí však toužily doma na 100 procent uspět a pokračovat na vítězné vlně. Navíc hosté přijeli do Strakonic v sestavě oslabené o 2 hráče základní šestky.
Po tomto zjištění Strakonický kapitán Svach zůstal na střídačce a místo něho hrál na smeči Málek. I tato sestava však neměla větších problémů a vyhrála první set. I na začátku druhého si udělala náskok deseti bodů. Pak došlo na střídání nahrávačů, kdy Miku střídal Klimeš. Bohužel v tento okamžik, jakoby mužstvo přestalo hrát a hosté začali dotahovat. Nakonec však Strakoničtí včas zabrali a vyhráli s náskokem i set druhý.
Do setu třetího se vrátil opět nahrávač Mika, ale volejbalisté Strakonic se nemohli chvíli chytit a dokonce i na začátku prohrávali. Zkušenost a větší volejbalová vyspělost však nakonec slavily úspěch a domácí si v poklidu dokráčeli pro vítězství v tomto setu a celkově i v zápase 3:0.
Divácká návštěva byla ve Strakonicích opět veliká, i když tentokrát moc volejbalové podívané zápas nenabídl.