Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== SK Špaček České Budějovice A - TJ ČZ Strakonice A  1:3 (20,-15,-19,-18) ==
Na vítězné vlně se v současné době vezou volejbalisté TJ ČZ Strakonice. A potvrdili to i v dalším kole krajského přeboru, kdy zajížděli do Český Budějovic na palubovku SK Špaček „A“. Tento soupeř před letošní sezónou výrazně posílil. Na soupisce se objevilo několik velmi kvalitních hráčů, kteří ještě v loňském roce hráli vyšší soutěže. A někteří z nich i v tomto utkání nastoupili.
Úvod strakonickým hráčům vůbec nevyšel. Než se pořádně rozhýbali, zvykli si na prostornou halu a srovnali se na příjmu  prohrávali o 10 míčů. Pak se konečně chytli, přidali, ale stačilo to už jen na zkorigování výsledu. První set prohráli 20:25.
Od setu druhého však hřiště zcela ovládli. Výrazně zlepšili svůj příjem, a hlavně přidali na podání. Domácí Špačci se velmi trápili a nemohli pak hrát útok středem sítě. Ostatní smečaře si Strakoničtí hlídali a následně svoje míče uhrávali. Body naskakovaly velice rychle. Nakonec z toho bylo poměrně rychlé a zasloužené vítězství 3:1.
Hráči Strakonic potvrdili, že jejich forma stoupá, což je velmi důležité. Zvlášť když v dalším kole přivítají ve své hale asi nejtěžšího soupeře – tým Netolic. Jedná se o loňského vítěze soutěže a i letos zatím jako jediný ani jednou neprohrál
„Vítězství na Špačkem bylo nakonec lehčí, než jsem čekal. Teď nás čekají doma velmi těžké Netolice. Ale moc se těšíme. Forma jde nahoru, výsledky jsou vidět. Hraje pro nás i fakt, že v posledním vzájemném zápase vloni jsem vyhráli, a to dokonce u nich v Netolicích. Věřím, že přijde hodně fanoušků a že nás poženou za vítězstvím. Budeme potřebovat každý jejich hlas. Chceme jim za to předvést výborný volejbal, samozřejmě s vítězným koncem pro nás. Bude to těžké, ale věříme si.“