Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ Loko ČB - TJ ČZ Strakonice 3:1 (17,-22, 19, 23) ==
Letošní poslední soupeř čekal na volejbalisty Strakonic ve středu 1.12.2010 v Českých Budějovicích. Zápas s tamní Lokomotivou neměl být pro strakonické mužstvo těžký.
Soupeř, který zaujímal v tabulce poslední místo a nevyhrál dosud ani jeden zápas, opravdu nebudil jiný dojem.
Ovšem v tento den dostal tým TJ ČZ hned dva šoky. Jedním bylo počasí. Husté sněžení a nesjízdnost některých úseků silnic málem znemožnilo vůbec zápas sehrát. Strakoničtí naštěstí vyjeli s velkým předstihem a díky několika  objížďkám nakonec k zápasu dorazili a relativně včas.
Šokem druhým byl vlastní zápas. Od prvních míčů bylo strakonické mužstvo jako zmrazené a tahalo za kratší konec. První set skončil jasnou porážkou 17:25. V setu druhém se hra trochu vyrovnala, dokonce se podařilo srovnat skóre setů na 1:1, ale pak už zase byli nahoře hráči Loko. A nebyla to jejich zlepšená hra. Ale téměř katastrofická hra našich hráčů.
Nedařilo se vůbec nic. Špatný příjem, zpracování míčů, obrana, hra v poli, slabé podání,  od toho se odvíjeli další činnosti : nepřesná nahrávka, špatný útok, prostě skoro vše špatně.
Hráči Strakonic jen potvrdili, že se jim v této hale, proti tomuto soupeři dlouhodobě nedaří. Vždyť i vloni zde prohráli. Možná to měli v hlavě.
Jediným pozitivem, který stojí za zmínku,  je že se na hřišti objevil smečař Michal Stejskal, který do Strakonic přišel před sezónou. Nastoupil vůbec poprvé a hned odehrál celý zápas. Svým  výkonem mile překvapil a ukázal perspektivu. Škoda jen, že to bylo právě v tomto asi nejhorším zápase, který v letošní sezóně krajského přeboru volejbalisté  TJ ČZ Strakonice sehráli.
<u>Sestava Strakonice:</u>
Mika, Kvapil, Svach, Holoubek, Stejskal, Málek, libero  Pňáček - střídal Daňha
<discussion>id="1011-8"</discussion>
== TJ ČZ Strakonice - TJ Netolice 1892 1:3 (-18,23,-22,-21) ==
Velice náročně utkání čekalo volejbalisty TJ ČZ v dalším utkání krajského přeboru. Do Strakonic přijel loňský vítěz soutěže a i letošní lídr  – tým Netolic.
Od prvních míčů předváděl, že se na tým Strakonic dobře připravil a že i tady chce uspět. První set vyhráli poměrně přesvědčivě 25:18
Jiskřička naděje svitla domácím ve druhém setu, kdy dostali hosty pod tlak a ti začali chybovat. Závěrečné zkažené podání hostů při setbolu Strakonic jen tento fakt podtrhlo.
V dalším průběhu zápasu však lídr soutěže opět ukázal své kvality, přehrával soupeře ve všech činnostech  a zcela po zásluze vyhrál. Mužstvo Strakonic bojovalo, ale vesměs tahalo za kratší konec.
„Čekali jsme těžký zápas. Netoličtí vhodně doplnili tým o dva výborné hráče a nepodcenili ani přípravu konkrétně na nás. Hráli opravdu výborně a nedivím se, že vedou tabulku soutěže. Pokud jim hráči a forma vydrží, jistě mají šanci na postup do vyšší soutěže. My jsme bojovali, ale dnes jsme na soupeře prostě nestačili. Přehrál nás ve všech činnostech. Děkujeme moc divákům.“