Přeskočit na obsah

Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

m
Řádek 7: Řádek 7:
Na postu libera tentokrát nastoupil Kalbáč a to se hned projevilo na zlepšeném příjmu a poli. První dějství bylo za chvíli hotové a i druhé vypadalo velice nadějně. Ovšem hosté se zlepšili, ale dotáhnout domácí se jim nepodařilo. Strakoničtí vedli 2:0 na sety a šli za svým cílem.

Zřejmě vidina jasného vítězství domácích však přinesla bohužel přesně opak. Hosté se zlepšili, začali i víc riskovat a tato taktika jim i vycházela. Domácí najednou jako by nevěděli co hrát a hosté uhrávali body poměrně jednoduše. Prohra tohoto setu přiměla některé diváky opustit hlediště.
Zřejmě vidina jasného vítězství domácích však přinesla bohužel přesně opak. Hosté se zlepšili, začali i víc riskovat a tato taktika jim vycházela. Domácí najednou jako by nevěděli co hrát a hosté uhrávali body poměrně jednoduše. Prohra tohoto setu přiměla některé diváky opustit hlediště.

Set čtvrtý se nesl ve stejném duchu jako třetí. Čím více domácí chtěli uhrávat body, tím více jich ztráceli a naopak soupeř získával.. Rozdíl na konci byl poměrně výrazný a hosté tak srovnali sety na 2:2.