Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ ČZ Strakonice A - SK Špaček České Budějovice A  3:1 (22,-18,14,18) ==
Přesně v den, kdy všechny ženy slaví svůj svátek, přivítali volejbalisté Strakonic tým Špačka České Budějovice. Nově nalakovaná palubovka v hale TJ ČZ Strakonice byla dějištěm celkem jednoznačného zápasu.
Tým hostů totiž dorazil do Strakonic bez svých tradičních zkušených středových hráčů a tak se jeho hra soustředila na útok po kůlech. Volejbalisté Strakonic, kteří hráli téměř v základní sestavě, tudíž měli pozici značně usnadněnou.
Od počátku utkání udávali jasný ráz hry a celkem jednoduše si došli k zisku prvního setu. Následně si však utkání sami zkomplikovali, když nechali vlastními chybami na příjmu soupeře odskočit o 5 bodů. A tak od stavu 10:15 prohrávali a až do konce setu se jim nepodařilo skóre vyrovnat.
I na začátku setu třetího se situace pro volejbalisty Strakonic nezačala vyvíjet příznivě. Ovšem včas zabrali a od poloviny setu až do konce celého utkání jasně přehrávali svého soupeře a jejich skóre narůstalo.Celkově domácí volejbalisté vyhráli 3:1 a zopakovali výsledek v podzimní části, kdy stejným výsledkem vyhráli na palubovce soupeře.
Vynikající Nahrávač Mika dával vyniknout zejména hráčům na středu – Pellerovi a Kvapilovi, kteří většinou nezaváhali a svoje míče uhrávali. Další výborný výkon podal i univerzál Stejskal.
„Nebyl to sice nijak líbivý zápas, ale důležité je vítězství. Věděli jsme, že pokud budeme mít přihráno, tak soupeř nemá šanci na úspěch. To se i potvrdilo. Jsem rádi, že jsem nově nalakovanou palubovku pokřtili vítězstvím.“