Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ  Sokol Písek A – TJ ČZ Strakonice A  0:3 (-23, -17, -16) ==
Letos druhé „Otavské derby“, v rámci krajského přeboru KP-I ve volejbale mužů, bylo na programu ve čtvrtek 31.3.2011 v Písku. Mužstvo Strakonic sem přijelo s cílem opět letos porazit svého soupeře a udržet si tím i naději na umístění do třetího místa v konečné tabulce.
Hned od začátku zápasu se Strakoničtí dostali do pětibodového vedení a to si udržovali do poloviny prvního setu. Pak se hra postupně vyrovnávala, ale stále měli mírně navrch hosté. Za stavu 24:22 měli také první setbol. Ten ještě domácí odvrátili, ale následný již proměnil strakonický kapitán Svach smečí ze zadní zóny.
Druhý set začal opět důrazným nástupem hostů, kteří si zejména obranou v poli a dobrým příjmem vytvořili postupně náskok 13:7. Pak sice nechali domácí trochu snížit na 15:12, ale další část opět nepustili soupeře téměř přes síť a vyhráli set 25:17.
To byla pro Písecké velká sprcha, která se promítla i do setu třetího. Ten probíhal téměř přes kopírák jako set druhý. Rychlé a velké vedení hostů až do stavu 16:11. Zde opět domácí snížili na 16:14, ale dál přišla další a rozhodující šňůra volejbalistů Strakonic. Domácí byli téměř bezmocní, protože většina jejich útoků končila rázným blokem zpět na jejich polovině hřiště. Body tak přibývaly hlavně na kontě hostů, kteří si dokráčeli k jasnému a zaslouženému vítězství 25:16 a celkově vyhráli 3:0 na sety.
„Naše radost po zápase byla veliká, neboť vzájemné zápasy mají vždy zvláštní náboj. Tentokrát to bylo pro nás snazší než se čekalo. Je pravda, že dnes celý tým podal velmi dobrý výkon. Měli jsme dobře přihráno a hra v poli byla velmi obětavá. Nejvíce jsme ale soupeře deptali skvělým blokem. Zde musím vyzdvihnout hlavně Kvapila s Pellerem. Sice nevím, jestli nám toto vítězství pomůže dostat se na vyšší příčku v tabulce, šanci jsme ale tímto zvýšili.
<u>Sestava Strakonice:</u>
Mika, Peller, Kvapil, Svach, Daňha, Stejskal, libero Klimeš - střídal Pňáček
<discussion>id="1011-17"</discussion>
== TJ ČZ Strakonice A -  TJ Lokomotiva České Budějovice A  3:1  (21, 21, -22, 23) ==