Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 1: Řádek 1:
== TJ Spartak Kaplice - TJ ČZ Strakonice A  0:3 (-10,-14, -16) ==
Svůj poslední zápas v tohoto ročníku krajského přeboru  KP-I sehráli volejbalisté TJ ČZ Strakonice na palubovce nováčka z Kaplice. Zároveň se jednalo o zápas, který uzavíral celý letošní ročník
Již před zápasem však bylo jasno o konečném umístění obou soupeřů. Domácí Kaplice již bojovala pouze o čest.Hráči věděli, že poslední místo v tabulce již nemohou vylepšit.
Strakoničtí sem zase jeli s jistotou čtvrtého místa v soutěži. Chtěli se však v letošním roce rozloučit vítězstvím a potvrdit svoji převahu. Rozhodně nechtěli soupeře podcenit, což jistě svádělo.
Do utkání nastoupili zcela rázně a již po chvíli si udělali náskok 11:1, který ke konci setu ještě zvýraznili. Nakonec set skončil jednoznačně 25:10.
I druhý set byl podobný. Rychlý náskok na úvod a posléze jen jeho udržování. Domácí měli pouze světlé chvilky, které však vždy brzy střídala šňůra neúspěšných míčů. Strakonice i zde vyhráli, tentokrát 25:14.
Set třetí, byl asi nejvyrovnanější. I když je to trochu silné slovo. Strakoničtí k sobě pustili soupeře na stav 13:11, ale pak přišla opět dlouhá šňůra bodů. První mečbol přišel za stavu 24:15. Strakonický kapitán Svach však poslední podání (které se skáče) poslal do autu. Ovšem hráč Kaplice poslal své podání do sítě a byl konec. Třetí set skončil 25:16 a celkové vyhráli Strakonice  poměrem 3:0.
Celý zápas předváděli velice slušný volejbal. Nejvíce ničili soupeře obranou na síti a následně pak útokem středem sítě.
„Domácí tým Kaplice podal sympatický výkon. Bojovali, ale na náš tým nestačili. My jsme byli lepší asi ve všech činnostech a v klidu si došli pro vítězství.“
„Konečné čtvrté místo je sice naším nejhorším umístěním za poslední roky, ale zůstali jsme pouze bod za týmy na 2. a 3. místě. Cíl jsme sice nesplnili, ale smutní být nemusíme. Je to sport a míč je kulatý. Děkujeme ještě jednou všem našim fanouškům a divákům na domácích zápasem za velkou podporu a věřím, že se i příští sezónu dokážeme držet v horních patrech tabulky.