Výsledky v sezoně 2010/2011: Porovnání verzí

m
bez shrnutí editace
mBez shrnutí editace
Řádek 7: Řádek 7:
V setu druhém již dál výrazně dominoval. Vedení Strakonic 8:3 ještě dokázali hosté srovnat na 10:10, ale zbytek setu domácí kralovali. Výsledek 25:14 hovoří za vše.

V setu třetím měl tým ČZ v úvodu sice menší výpadek, ale výsledek brzy otočil a dovedl nakonec zápas v poklidu do vítězného konce.
V setu třetím měl tým ČZ v úvodu sice menší výpadek, ale výsledek brzy otočil a dovedl nakonec zápas v poklidu do vítězného konce. Odčinil tak soupeři porážku a předvedl svým fanouškům sice zlepšený výkon.

Odčinil tak soupeři porážku a předvedl svým fanouškům sice zlepšený výkon. Ovšem nutno uznat, že i soupeř pomohl.

Celý zápas odehrál nejmladší hráč a posila domácích Michal Stejskal, který si vedl velice dobře a výrazně pomohl.